بن سلمان باید برود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1424587
سناتور لیندسی گراهام امروز با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "فاکس و دوستان" شبکه خبری فاکس نیوز، به موضع ناپدید شدن و قتل وحشیانه جمال خاشقجی روزنامه نگار برجسته عربستانی واشنگتن پست پرداخت.


بن سلمان باید برودبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان و به نقل از واشنگتن تایمز، سناتور لیندسی گراهام امروز با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "فاکس و دوستان" شبکه خبری فاکس نیوز، به موضع ناپدید شدن و قتل وحشیانه جمال خاشقجی روزنامه نگار برجسته عربستانی واشنگتن پست پرداخت.

وی ضمن تاکید بر این که در عربستان اتفاقی بدون اطلاع بن سلمان رخ نمی دهد، گفت بن سلمان ولیعهد ۳۳ ساله سعودی باید از کار برکنار شود.

لیندسی با مخاطب قرار دادن مردم عربستان سعودی گفت:" شما افراد بسیار خوبی را می توانید به جای وی انتخاب کنید. بن سلمان کشور شما را نابود کرده است. "

گراهام در ادامه انتقاد از بن سلمان اظهار داشت:" وی در مسیر بدی گام بر می دارد. من تا زمانی که او را خارج از روابط آمریکا و عربستان نبینم با سعودی ها قادر به همکاری نخواهم بود. "

این سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی که از طرفداران سرسخت عربستان در کنگره به شمار می رود، مدعی شد شاهزاده سعودی سمی است و هر گز نمی تواند یک رهبر جهانی باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 24
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1424587

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار