دستگیری قاچاقچی مواد مخدر با ۲۵ کیلو تریاک/تریاک‌ها در خودرو جاساز شده بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1424806
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اعلام خبر دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر، گفت: در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان قم، ۲۵ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک از خودروی متهم کشف شد.


دستگیری قاچاقچی مواد مخدر با ۲۵ کیلو تریاک/تریاک ها در خودرو جاساز شده بود

سرهنگ محمد بخشنده در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی دریافت خبری مطلع شدند یکی از قاچاقچیان مواد افیونی، مقداری مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور خریداری و قصد دارد آن را از استان قم با یک دستگاه خودروی سواری به شهر تهران منتقل کند که تحقیق در این خصوص آغاز و با تایید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

وی افزود: با اخذ نیابت قضائی، تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به استان قم، اعزام و ماموران موفق شدند در یک عملیات مشترک خودروی قاچاقچی را در محور مواصلاتی اتوبان قم شناسایی و پس از دقایقی تعقیب، آنان را متوقف سازند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم، گفت: در بازرسی از خودروی متهم، مقدار ۲۵ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف شد و متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی پاسخگوئی به مطالبات شهروندان تهرانی مبنی بر پاکسازی مناطق آلوده، معابر و حاشیه بزرگراه های تهران از لوث معتادان متجاهر، طرح پاکسازی مناطق اجرا شد اضافه کرد:در این طرح که در شبانه روز گذشته به اجرا در آمد ۳۴۷ معتاد متجاهر جمع آوری شد.

سرهنگ "محمد بخشنده" ادامه داد: پاکسازی محیط های تفریحی و حاشیه بزرگراه های پایتخت از اولویت های این طرح است که با بهره گیری از ظرفیت های پلیس های تخصصی اجرا می شود

این مقام انتظامی گفت: در طرح شب گذشته که در مناطق مختلف پایتخت اجرا درآمد ۳۴۷ نفر از معتادان متجاهر جمع آوری شدند.

سرهنگ بخشنده با اشاره اینکه شهروندان می تواند گزارش مناطق آلوده را طی تماس تلفن با پلیس در جریان بگذارند، گفت: تامین مطالبات مردمی از اولویت های این طرح قرار داد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 58
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1424806

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار