خرید “استقلال” برخلاف خرید جذاب “برانکو” تو زرد از آب درآمد!

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1424815
اتفاق تلخی که برای بشار رخ داد، هم در عراق بازتاب زیادی داشت و هم در ایران با ابراز ناراحتی بسیاری از هواداران فوتبال همراه شد.


آفتاب‌‌نیوز : تقریبا تمام بازیکنان پرسپولیس در پست‌های مشترک درگذشت مادر بشار رسن را تسلیت گفتند و گویا جلال حسینی هم به نمایندگی از جمع با او تماس تلفنی داشته است. این حجم از همدردی و همدلی با یک بازیکن خارجی شاید در فوتبال ایران کم‌سابقه باشد، اما واقعیت آن است که بشار رسن در این مدت با بازی‌های خوب و از آن مهم‌تر اخلاق نیکویش افکار عمومی را با خود همراه کرده است.

بشار رسن  یک‌تنه درحال اصلاح تصویر نه‌چندان موجهی است که در این سال‌ها از بازیکنان عراقی شاغل در فوتبال ایران به جا مانده. از جمله نوع رفتارهایی که کرار جاسم انجام داده، همیشه ملتهب بوده است. همین حالا طارق همام بازیکن عراقی استقلال در مدت کوتاهی که برای این تیم بازی کرده چند حاشیه به وجود آورده.

او همین چند روز پیش در تلویزیون کشورش مسوولان باشگاه ایرانی را به بی‌صداقتی متهم کرده و استقلالی‌ها هم از همین جا برایش خط و نشان کشیده‌اند. عجیب اینکه طارق در مورد بشار هم حرف زده و گفته:

    «تا آنجا که من می‌دانم رسن در پنج ماه گذشته از پرسپولیس دریافتی نداشته و همین حالا می‌تواند به فیفا شکایت کند.»

خود بشار اما در تلویزیون عراق اعلام کرده این کار را نمی‌کند:

    «می‌دانم که همه کشور ایران با معضل دلار مواجه است و این مشکلات بالاخره حل خواهد شد.»

بشار رسن تقریبا یک فصل کامل در پرسپولیس نیمکت‌نشین بود؛ اما هرگز رفتار ناهنجاری از او دیده نشد و حتی به کارگیری‌اش در دقایق ۸۵ تا ۹۰ برخی مسابقات هم این ستاره ملی‌پوش را ناراحت نکرد. به علاوه بشار ستاره بسیار خوش‌خلقی است که چند ماه پیش تصویر بوسه‌اش بر دستان مادر در بیمارستان تهران، بازتاب بسیار زیادی پیدا کرد. مجموعه این عوامل است که هواداران را مجاب می‌کند در این لحظات تلخ کنار او باشند و در تنگناهای اقتصادی فعلی، تخصیص دلار به امثال او را هم بدون اشکال تلقی کنند.

ایسنا
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 40
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1424815

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار