برخورد خودروی پلیس با مین منجر به کشته و زخمی شدن 6 افسر افغانستانی شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425366
سخنگوی پلیس در نیمروز گفت: نیروهای کمکی پلیس هنگام رسیدن به شاهراه زرنج – دلارام برای حمایت از نیروهای امنیتی درگیر با طالبان در مسیر راه با برخورد با مین کنارجاده ای تلفاتی به آنها وارد شده است.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، ولی احمد صریح سخنگوی پلیس نیمروز گفت: حوالی ساعت 3 بامداد، گروه طالبان با حمله گروهی خود به پاسگاه امنیتی در منطقه آنتن ها در مسیر شاهراه زرنج – دلارام با نیروهای امنیتی در این پاسگاه درگیر شده اند و قصد سقوط این پاسگاه را داشتند.

وی افزود: پس از اطلاع از حمله طالبان به این پاسگاه نیروهای کمکی برای مقابله با طالبان به منطقه اعزام شده بود که در مسیر راه خودروی نیروهای پلیس با مین کنارجاده ای برخورد کرده است که در این رویداد 2 تن از سربازان پلیس کشته و 4 تن دیگر نیز زخمی شدند.

صریح خاطرنشان کرد: پس از چند ساعت درگیری طالبان با نیروهای امنیتی در شاهراه زرنچ – دلارام، با مقاومت نیروهای امنیتی 4 عضو طالبان کشته و 5 تن دیگر به شدت زخمی شدند و این گروه با رسیدن نیروهای کمکی از منطقه متواری شده اند.

چندی پیش نیز گروه طالبان با حمله به پاسگاه های امنیتی در شهرستان خاشرود ولایت نیمروز قصد داشتند تا وارد این شهرستان شوند اما با مقاومت نیروهای امنیتی مواجه شدند.

فعالان مدنی در این ولایت از حملات طالبان به شاهراه و شهرستان های نیمروز ابراز نگرانی می کنند و گسترش ناامنی ها را خطری جدی در برگزاری انتخابات در نیمروز می دانند.

/انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1425366

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار