بحرانی بزرگ‌تر از بحران مؤسسات مالی یقه کل کشور را می‌گیرد

با اقدامات وزیر در راستای ورشکستگی کامل نظام بیمه‌ای کشور، بحرانی بزرگ‌تر از بحران مؤسسات مالی یقه کل کشور را می‌گیرد.


بحرانی بزرگ تر از بحران مؤسسات مالی یقه کل کشور را می گیردگروه اقتصادی - وحید اشتری: برای آشنایی با اقدامات وزیر محترم چند هزارمیلیاردی بهداشت که باعث ورشکستگی کامل نظام بیمه ای کشور شده فقط همین چند خط را بخوانید.

به گزارش بولتن نیوز، در چند ماه آینده بحرانی بزرگ تر از بحران مؤسسات مالی یقه کل کشور را خواهد گرفت.

 

جعفر زاده ایمن آبادی نماینده رشت در مجلس: ( مرداد 96)

«برنامه جامع طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از برجسته ترین اقدامات و دستاوردهای دولت یازدهم توسط وزارت بهداشت و شخص دکتر قاضی زاده هاشمی است. اکنون با توجه به اقدامات ارزنده شخص دکتر هاشمی در مجموعه وزارت بهداشت، جو عمومی مجلس نسبت به او بسیار مثبت است و به اعتقاد من این وزارتخانه، بار دیگر وزیری با آرای بالای نمایندگان ملت را در مسند مدیریت خود در دولت دوازدهم تجربه خواهد کرد.» (منبع: yon.ir/wduIC)

 

بحرانی بزرگ تر از بحران مؤسسات مالی یقه کل کشور را می گیرد

 

جعفر زاده ایمن آبادی نماینده رشت در مجلس: (مهر 97)

«پس از خرابکاری هدفمندی یارانه ها دومین خرابکاری طرح تحول نظام سلامت است. طرح تحول نظام سلامت بار سنگین مالی به نظام وارد کرده است. این طرح بدون مطالعه و اصول کارشناسی شده اجراشده است و این در حالی است که طرح تحول سلامت به طور کامل بیمه ها را بر زمین زده است.» (منبع: yon.ir/3vwnS)

طرح تحول در نظام سلامت با تزریق چند ده هزار میلیارد از بودجه کشور به جیب پزشکان متخصص رسماً ورشکست شده است و حامیان پروپاقرص دیروز یکی یکی دارند از کشتی که عن قریب غرق خواهد شد پیاده می شوند. بحران ورشکستگی بیمه ها به تنهایی می تواند یک کشور را زمین بزند ولی فعلاً کسی صدایش را درنمی آورد. مانند سایر تصمیمات اقتصادی دولت که این روزها داریم فجایعش را می بینیم احیاناً در چند ماه آینده همه چیز گردن ترامپ و تحریم و آمریکا خواهد افتاد.

 

پی نوشت:

یک روز هرکسی لب به انتقاد می گشود را با چماق تکفیر داخل گونی می کردند. ازجمله برنامه ثریا که چند سال جلوتر خبر از این طوفان داد و به همین خاطر ماه ها تعطیلش کردند.

(برای دیدن کامل آن برنامه ثریا به اینجا مراجعه کنید: yon.ir/rrQgo )

 

انتهای پیام/#

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 70
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1425524

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار