کمیته رصد مجلس جلساتی درباره قاچاق لوازم آرایشی برگزار کرده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1425558
عضو «کمیته رصد قاچاق کالا» در مجلس تصریح کرد: این کمیته تاکنون جلساتی با حضور مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نیروی انتظامی، اطلاعات، گمرکات و مناطق آزاد درباره قاچاق لوازم آرایشی داشته است و تا حصول نتایج و تهیه گزارش به اقدامات خود ادامه می‌دهد.


کمیته رصد مجلس جلساتی درباره قاچاق لوازم آرایشی برگزار کرده استسعید باستانی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین اقدامات «کمیته رصد قاچاق کالا» در مجلس گفت: گزارش نهایی این کمیته درباره قاچاق پوشاک به کمیسیون های «امنیت ملی و سیاست خارجی» و «صنایع و معادن» و «حقوقی و قضایی» مجلس ارسال شده است و پس از تصویب این گزارش ها برای رئیس مجلس شورای اسلامی و دولت ارسال می شود.

وی افزود: این کمیته پس از جمع بندی و تائید گزارش قاچاق پوشاک در کمیسیون سه جانبه، وارد بررسی قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی می شود.
 
عضو «کمیته رصد قاچاق کالا» در مجلس تصریح کرد: این کمیته تاکنون جلساتی با حضور مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نیروی انتظامی، اطلاعات، گمرکات و مناطق آزاد درباره قاچاق لوازم آرایشی داشته است و تا حصول نتایج و تهیه گزارش به اقدامات خود ادامه می دهد.

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 54
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1425558

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار