آخرین اخبار از تعقیب قاتلان محیطبان پارک ملی گلستان

منبع : فرارو کد خبر: 1425959
شکارچیان 8 نفر بودند که تا کنون 4 نفرشان دستگیر شده‌اند و به‌زودی بقیه نیز دستگیر و روانه زندان خواهند شد.


رئیس کل دادگستری استان گلستان با اعلام اینکه به زودی همه شکارچیان فراری در پارک ملی گلستان دستگیر می شوند، گفت: تا زمان دستگیری و صدور رأی برای مجرمان، این پرونده به صورت ویژه در دادگستری گلستان و خراسان شمالی دنبال می شود.

به گزارش تسنیم، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار داشت: با توجه به این که درگیری و شهادت محیط بان گلستانی در حوزه جغرافیایی خراسان شمالی روی داده است، رسیدگی به پرونده نیز در خراسان شمالی انجام می شود و در تماس های تلفنی پیگیر روند پرونده هستیم.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: تعامل خوبی بین 2 دستگاه قضایی و انتظامی استان گلستان و خراسان شمالی روی این پرونده وجود دارد و ان شاء الله به زودی همه شکارچیان فراری دستگیر می شوند.

هاشمیان افزود: در درگیری صبح دیروز شکارچیان غیرمجاز با 4 محیط بان گلستانی، یک نفر به شهادت رسید و 3 محیط بان دیگر زخمی شدند.

به گفته وی، شکارچیان 8 نفر بودند که تا کنون 4 نفرشان دستگیر شده اند و به زودی بقیه نیز دستگیر و روانه زندان خواهند شد.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان تأکید کرد: تا زمان دستگیری و صدور رأی برای مجرمان، این پرونده به صورت ویژه در دادگستری گلستان و خراسان شمالی دنبال می شود.

هاشمیان گفت: اجازه نمی دهیم چنین افرادی با بی پروایی به جان کسانی که حافظ محیط زیست و منابع طبیعی استان هستند تعرض و آزادانه رفت وآمد کنند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 27
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1425959

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار