انتقاد سید جلال حسینی از هواداران پرسپولیس

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1426014
کاپیتان تیم پرسپولیس می‌گوید هواداران تیمش با نیامدن خود در استادیوم فریب خوردند.


آفتاب‌‌نیوز :
 سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس پس از برد تیمش مقابل نود ارومیه در چارچوب رقابت‌های جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: ما مدتی بود که بازی نکرده بودیم و این مساله در بازی مشخص بود. از تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه آمدند ممنونم اما آن‌هایی که به استادیوم نیامدند، فریب خوردند و مطمئنا بعدها مشخص می‌شود که چقدر این مساله به ضرر تیم تمام می‌شود. کمال کامیابی‌نیا مصدوم می‌شود. منشا هم مصدوم می‌شود. ما در کل 4 مصدوم داریم من می‌دانستم شرایط جوری است که اگر تماشاگران به استادیوم می‌آمدند، بازیکنان جوانی که در بازی بودند می‌توانستند خودشان را نشان دهند خودشان را آماده‌تر کنند. در بازی با السد قطر این جوانان حتی در زمین هم نمی‌توانند راه بروند چون شرایط این بازی را ندارند و اگر تماشاگران در این بازی به استادیوم می‌آمدند، این اتفاق نمی‌افتاد.

او ادامه داد: تماشاگران ما فریب خوردند. من در تلویزیون و هر جایی که مصاحبه کردم، این را گفتم چون هیچ ارزشی برای این مسابقه قائل نبودند. ما تمام تلاش‌مان را در این بازی انجام دادیم. ما در تمرین‌ها 5 نفر بودیم. شما از 5 نفر چه انتظاری دارید؟ امیدوارم که تماشاچیان بیشتر به ما کمک کنند.

به گزارش ایسنا،کاپیتان پرسپولیس افزود: آقای گرشاسبی در حال حاضر دارد تمام تلاشش را می‌کند تا با گرفتن ارز ثانویه مطالبات بازیکنان خارجی را بدهد. ما یک گروه پشتیبانی در داخل باشگاه داریم. از آقای گرشاسبی خواهش می‌کنم که به آن‌ها بگوید که حواس‌شان را جمع کنند. فقط این نیست که ما بیاییم تمرین کنیم و بازی انجام دهیم. این گروه پشتیبانی اصلا کارش را درست انجام نمی‌دهد و این باعث می‌شود تا ما شاهد یک سری مشکلات باشیم. بازیکنانی هم که دعوت شده تیم ملی بودند در حال حاضر خسته هستند و آمادگی صددرصد را ندارند. امیدوارم که شرایط هرچه سریع‌تر حل شود.


loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 53
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:1426014

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار