هشدار پامپئو به بن‌سلمان

یک رسانه آمریکایی به نقل از یک منبع آگاه از هشدار وزیر خارجه آمریکا به ولیعهد سعودی در ارتباط با پرونده جمال خاشقجی خبر داده است.


به گزارش بولتن نیوز، اعلام کرد مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در جریان دیدار سه شنبه خود با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به وی گفته است سعودی ها باید به سرعت تحقیقات خود را در مسئله ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار معارض انجام دهند.پامپئو به بن سلمان گفته است که آینده اش در بوته آزمایش قرار دارد.

منبع مذکور گفته است نباید لبخندهای تصاویر پامپئو و بن سلمان را اشاره ای به اینکه دیدار دوستانه بوده، قلمداد کنیم، این لبخند ها در پایان تصویر پایان یافته است، چرا که پامپئو به سعودی ها گفته است زمان کوتاه است و آنها باید با افراد ذیربط به طور جدی برخورد کنند.

پامپئو به بن سلمان گفته است به صراحت می گویم اگه کاری انجام ندهند ایالات متحده حتما با این مسئله برخورد خواهد کرد، ایالات متحده تدابیری را اتخاذ خواهد کرد، زیرا جهان خواستار آن است و رئیس جمهور دونالد ترامپ هم مجبور خواهد شد این کار را به سبب فشار جهانی انجام دهد.

به گفته این منبع، وزیر خارجه آمریکا به ولیعهد سعودی گفته است آینده اش در بوته آزمایش قرار دارد.

منبع مورد اشاره سی ان ان به چگونگی واکنش و پاسخ محمد بن سلمان یا سعودی ها در قبال اظهارات پامپئو اشاره نکرده اما از قول بن سلمان گفته است پیام دریافت شد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 33
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1426543

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار