زمان تاثیرگذاری کاهش ارز بر بازار لوازم خانگی حداقل ۳ ماه/ قیمت‌ها تغییری نکرده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1426554
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی درباره تاثیر کاهش قیمت دلار بر لوازم خانگی گفت: اگر قرار بر تغییر قیمتی است این اثرگذاری حداقل ۳ ماه زمان می‌برد.


زمان تاثیرگذاری کاهش ارز بر بازار لوازم خانگی حداقل ۳ ماه/ قیمت ها تغییری نکرده استبه گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بازار لوازم خانگی پس از نوسانات قیمت ارز دچار تلاطم زیادی شد و قیمت ها در این بازار روند صعودی بسیاری گرفت و حتی موجب شد نهاد های نظارتی برای کنترل قیمت ها به بازار ورود کنند.

در حال حاضر با کاهش قیمت ارز بسیاری از خریداران در انتظار کاهش قیمت لوازم خانگی هستند تا بتوانند کالا های خود را تهیه کنند.

محمد طحانپور در گفت وگو با خبرگزاری میزان درباره آخرین وضعیت بازار لوازم خانگی اظهار کرد: بازار لوازم خانگی در رکود به سر می برد و کم و بیش خریدی هم که وجود دارد مربوط به خانواده هایی است که به دنبال تهیه جهیزیه هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی افزود: خریداران با توجه به افت قیمت دلار امیدوار هستند قیمت لوازم خانگی نیز کاهش یابد به همین دلیل فعلا خریدار کم شده است.

وی درباره تاثیر کاهش قیمت دلار بر لوازم خانگی گفت: اگر قرار بر تغییر قیمت است این اثرگذاری حداقل ۳ ماه زمان می برد به دلیل اینکه فرایند تهیه ارز، ثبت سفارش، واردات و تولید کالا نیاز به زمان دارد.

طحانپور ادامه داد: قیمت ها در بازار لوازم خانگی نسبت به هفته های قبل تغییری نکرده و بر مدار قیمت های گذشته می گردد و با کاهش و افزایش قیمتی مواجه نبودیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینکه کالا در بازار وجود دارد خاطرنشان کرد: واحد های تولیدی در حال حاضر کالا ها را به صورت نقدی به واحد های صنفی عرضه می کنند.

وی درباره پیش فروش لوازم خانگی نیز گفت: ما مخالفتی با این طرح نداریم اما، اتحادیه در قبال موضوع پیش فروش و تحویل به موقع کالا هیچ مسئولیتی ندارد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 53
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1426554

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار