فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می‌رسد/به هر قیمتی در سینما بازی نمی‌کنم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1426578
بازیگر سریال ستایش گفت: زمان پخش برعهده شبکه و مسئولین فیلم است، اما از آنجایی که فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می‌رسد، اگر گروه بخواهد اثر را بلافاصله هم روی آنتن ببرد این سریال به پخش زمستان می‌رسد.


فرهاد جم بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر تنها مشغول بازی در سریال "ستایش ۳" هستم و فیلمبرداری بخش هایی که من در آن ها بازی دارم هنوز به پایان نرسیده است.

وی در همین راستا ادامه داد: به احتمال فراوان بخش فیلمبرداری نقش من در ستایش ۳ بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا دو هفته دیگر به طول خواهد انجامید.

فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می رسد/به هر قیمتی در سینما بازی نمی کنم

بازیگر سریال همسران درباره کیفیت این سری از سریال ستایش تاکید کرد: واقعیت امر هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و اینکه بگویم به طور قطع مردم ستایش را دوست خواهند داشت چندان درست نیست، اما در هر صورت با توجه به فیلمنامه و تجربه این مدت جلو دوربین رفتن برای من لذت بخش بوده و از نظر خودم این سریال از کیفیت بالایی برخوردار است.

وی درباره زمان پخش سریال ستایش ۳ اذعان کرد: زمان پخش برعهده شبکه و مسئولین فیلم است، اما از آنجایی که فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می رسد، اگر گروه بخواهد اثر را بلافاصله هم روی آنتن ببرد این سریال به پخش زمستان می رسد.

فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می رسد/به هر قیمتی در سینما بازی نمی کنم

جم درباره سایر پیشنهادات بازیگری خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی جسته و گریخته می شود، اما آن طور نبوده که من بخواهم در آن ها بازی کنم. یکی از دلایل اصلی من برای دوری از سینما هم همین است. هیچ نخواسته و نمی خواهم به هر قیمتی و با هر نقشی راهی سینما شوم و در آن بازی کنم.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 57
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1426578

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار