سکانس‌به‌سکانس کتک‌خوردن ماموران از سوی اراذل

منبع : فرارو کد خبر: 1427522
در این تصاویر که در شب فیلمبرداری شده دو مامور جوان متوجه تجمع عده‌ای در کنار خیابان می‌شوند، بنابراین پس از متوقف کردن موتورسیکلت، یکی از ماموران به‌سوی آنها می‌رود، اما آن افراد به این مامور حمله می‌کنند.


سکانس به سکانس کتک خوردن ماموران از سوی اراذل

جزییات فیلم کوتاه ضرب و شتم دو مامور پلیس راهور که در فضای مجازی خبرساز شده بود با دستگیری مردان اوباش فاش شد.

به گزارش شهروند، تصاویری در اوایل هفته جاری در فضای مجازی دست به دست شد و بعد هم برخی از خبرگزاری ها و سایت های خبری آن را منتشر کردند؛ تصاویری که ساختگی نبود و واقعیت داشت.

تصویر جنجالی این هفته مربوط به حمله به دو مامور پلیس بود. آن طور که تصاویر نشان می داد، دو مامور موتورسوار هنگام انجام ماموریت از سوی چهار اراذل و اوباش به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. در این تصاویر که در شب فیلمبرداری شده دو مامور جوان متوجه تجمع عده ای در کنار خیابان می شوند، بنابراین پس از متوقف کردن موتورسیکلت، یکی از ماموران به سوی آنها می رود، اما آن افراد به این مامور حمله می کنند.

نفر دوم برای حمایت از همکارش و خاتمه دادن به درگیری به طرف آنها می رود که ناگهان چند نفر دیگر از گوشه تصویر به او هم حمله می کنند و درگیری شدیدی بین آنها رخ می دهد. آن طور که از تصاویر مشخص است، دو مامور برای حفظ جانشان سعی می کنند از خودشان دفاع کنند، اما تعداد زیاد اراذل و اوباش مهاجم باعث می شود که آن دو مامور بشدت زخمی شوند. با انتشار این تصاویر در فضای مجازی موجی از واکنش ها به راه افتاد. خیلی ها این فیلم را با حادثه جاده شیراز و حمله به مامور راهنمایی و رانندگی مقایسه می کردند؛ حادثه ای که در نهایت عامل اصلی آن با مجازات سنگینی مواجه شد.

به دنبال انتشار ویدیویی از ضرب و شتم دو سرباز وظیفه از سوی چهار نفر از اراذل و اوباش، مرکز اطلاع رسانی پلیس توضیحاتی را در این خصوص ارایه کرد و گفت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام خبر درگیری چهار اوباش با دو سرباز وظیفه پلیس راهور، بلافاصله تیم گشت انتظامی به محل اعزام شد و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

در جریان تحقیقات انجام شده از سوی ماموران، مشخص شد که این حادثه در ساعت ۲۰:۳۰ یازدهم مهرماه رخ داده و در جریان آن، دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور بعد از پایان خدمت با موتورسیکلت شخصی در حال بازگشت به منزل بودند که ناگهان چهار نفر از اوباش که ترک نشین دو دستگاه موتورسیکلت بودند با گرفتن ترک بند موتورسیکلت آنان و تکان دادن وسیله نقلیه شان، قصد بر هم زدن تعادل شان را داشتند که موفق نشدند و بعد از طی چند متر موتورسیکلت ها به علت نداشتن تعادل واژگون شدند.

سربازان وظیفه پس از پارک کردن موتورسیکلت در حاشیه خیابان به منظور بررسی علت این حادثه و کمک به آنها به سمت چهار جوان رفتند، اما سه نفر از آنان با ماموران پلیس راهور به نحوی که در فیلم انتشار یافته و مشهود است، درگیر و پس از ضرب و شتم سربازان از محل متواری شدند.

در جریان این اقدام، دو سرباز وظیفه به علت جراحت از ناحیه سر و صورت و اعضای بدن به مرکز درمانی منتقل شدند و به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند که در حال حاضر وضعیت جسمانی آنان مطلوب است. در ادامه رسیدگی به موضوع، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان متواری به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و سرانجام عامل اصلی ایجاد این درگیری که یکی از اراذل و اوباش سابقه دار بود، شناسایی شد و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفت. این فرد پس از اخذ مجوز قضائی در روز ۱۸ مهرماه در مخفیگاهش دستگیر شد و با دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی روانه زندان شد و عامل انتشار این کلیپ نیز با تلاش پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 55
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1427522

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار