اشک و بغض جواد خیابانی!

منبع : فرارو کد خبر: 1427533


شهروند نوشت: جواد خیابانی که بارها به خاطر استفاده از کلمات عجیب و برخی اشتباهات در حین گزارش در فضای مجازی به سوژه اول تبدیل شده، همیشه در مصاحبه هایش گفته از اینکه باعث می شود مردم برای دقایقی شاد باشند، ناراحت نیست.

با این حال چندباری هم از سوی این گزارشگر قدیمی دل نوشته هایی منتشر شده که نشان می دهد او از این انتقادها رنجیده است. این بار هم بعد از سوژه شدن مصاحبه انگلیسی جواد خیابانی با سرمربی بولیوی که طی چند ساعت کل فضای مجازی را در بر گرفت، او در مصاحبه ای به صورت غیرمستقیم به این ماجرا واکنش نشان داده و سعی کرده است کسانی را که او سوژه می کنند، تحت تأثیر قرار دهد: «بهرام شفیع کو؟ او دوست من بود. پدر من بود. دلم برایش تنگ شده است الان بهرام شفیع زیر خاک است. بهمنش کجاست؟ من هم دو سال دیگر می میرم! شمایی که الان علیه من صحبت می کنی، دو سال دیگر که مُردم نمی خواهی از من قهرمان بسازی؟ تا کی مُرده‎ پرستی؟ همین الان احترام بگذارید!»

جواد خیابانی که به نظر می رسد با بالاتررفتن سن و سالش حسابی از انتقادات و سوژه شدن در فضای مجازی می رنجد، در بخش دیگری از صحبت هایش می گوید: «حرف هایی که الان راجع به شفیع می زنید، کاش همان موقع که زنده بود، می گفتید. کاش آن موقع اذیتش نمی کردیم.»

ویدیویی از حرف های بغض آلود جواد خیابانی در شرایطی منتشر شده که از سوی دیگر اشتباهات او در جریان مصاحبه با زبان انگلیسی با سرمربی بولیوی به سوژه ای برای فوتبالی ها تبدیل شده است.

کار به جایی رسیده که ایگور پانادیچ، مربی کروات پرسپولیس هم در تمرین دیروز سرخپوشان به شکلی طنز صحبت هایی را به زبان آورد: «your team in world cup,no but my team in world cup,yes!» به نظر می رسد جملات خیابانی در مصاحبه با سرمربی بولیوی تا مدتی در میان اهالی فوتبال سوژه باشد! باید دید او تا کی به اشتباهات خود و جبرانش با چهره غمزده و گریان ادامه خواهد داد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 64
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1427533

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار