سرقت باطری و کامپویتر سمند زیر هفت ثانیه /آغاز سرقت‌های باند تبهکاری پس از پنج سال حبس/ /شناسایی ۱۲۰ مالباخته

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1427757
رئیس ۱۵۸ کیانشهر از دستیگری دو سارق و دومالخری خبر داد که پس از پنج سال تحمل حبس در زندان دوباره دست به سرقت باطری و کامیپوتر خودور‌های سمند می‌زدند.


سرقت باطری و کامپویتر سمند زیر هفت ثانیه /آغاز سرقت  های باند تبهکاری پس از پنج سال حبس/ /شناسایی 120 مالباخته

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سرهنگ سیدامین موسوی پور اظهار داشت: با توجه به مراجعه تعداد زیادی از شهروندان تهرانی در منطقه کیانشهر تهران مبنی بر سرقت باطری و کامپیوتر خودرو های سمند تیمی از مأموران کلانتری تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کردند.

وی در ادامه اضافه کرد:در همان تحقیقات اولیه مأموران در بازبینی تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته مشخص شد خودوری پژو یشمی رنگی با دو سرنشین از ساعت یک بامداد تا چهار صبح با گشت زنی در خیابان های محله پس از شناسایی خودرو های سمند در زمانی کم تر از هفت ثانیه اقدام به باز کردن کاپوت و سرقت باطری و کامپیوترخودرو ها می کنند.


سرهنگ موسوی پور بیان کرد:مأموران با در دست داشتن شماره پلاک خودروی پژو آدرس محل زندگی صاحب خودو را پیدا کردند. بررسی های اولیه حاکی از آن بود که صاحب خودرو فردی حدودا ۳۲ ساله و باطری ساز است که مدتی قبل پس از پنج سال تحمل حبس آن هم به جرم سرقت لوازم داخل خودرو از زندان آزاده شده است.


رئیس کلانتری کیانشهر افزود:با مشخص شدن این موضوع مأمورن با هماهنگی قضایی متهم را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند. او که از مجرمان سابقه دار بود در همان بازجویی های اولیه اعتراف کرد پس از آزادی از زندان با دوستش یوسف که هم جرمش بوده و با هم ۵ سال در زندان بودند پس از آزادی سرقت هایشان را از سر گرفتند.

موسوی پور با بیان اینکه مأموران بلافاصله دیگر عضو این باند را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند افزود:با اعترافات سارقان دو فرد مالخر را که پنج سال پیش نیز با این متهمان همکاری داشته و اقدام به خرید اموال مسروقی کرده بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: تا به امروز حدود ۱۲۰ مالباخته شناسایی و مقادیر قابل توجهی از امول سرقتی در مخفی گاه سارقان کشف و ضبط شده است.

 

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 22
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1427757

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار