امیدواریم مسئولان و مدیران کمک کنند تا پدیده از هم نپاشد/ خوشحالم که با گلزنی به تیمم کمک کردم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1427765
بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: امیدواریم مسئولان و مدیران کمک کنند تا این تیم از هم نپاشد، چون ما روند خوبی پیدا کردیم و حیف است این تیم از بین برود.


یونس شاکری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص بازی تیم های فوتبال پدیده و فولاد در هفته نهم لیگ برتر که برتری شاگردان گل محمدی همراه بود، اظهارداشت: به نظرم بازی خوبی بود و خدا را شکر تیم ما روند خوبی پیدا کرده است. پدیده هر بازی بهتر می شود و ما هم به این پیروزی نیاز داشتیم.

وی در مورد گلی که برای تیمش زد گفت: من و همه بازیکنان تمام تلاش خود را انجام می دهیم و خوشحالم که توانستم با گلزنی به تیم خود کمک کنم. همه بازیکنان در تلاش هستند و برای همه ما مهم پیروزی تیم است.

بازیکن تیم فوتبال پدیده در مورد مشکلات مالی این تیم و پرداختی ها به بازیکنان تصریح کرد: مسئولان به ما وعده هایی داده اند، اما تا الان که خبری از پول نبوده است. امیدواریم مسئولان و مدیران کمک کنند تا این تیم از هم نپاشد، چون ما روند خوبی پیدا کردیم و حیف است این تیم از بین برود. از طرفی با این شرایط بازیکنان هم در حال تلاش هستند و از جان مایه می گذارند.

شاکری درباره بازی بعدی پدیده مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته دهم لیگ برتر خاطرنشان کرد: آنها تیم قابل احترامی هستند و فوتبال خوبی ارائه می دهند. شاید خیلی نتایج خوبی نگرفته باشند، ولی خوب بازی می کنند و ما هم برای پیروزی به میدان می رویم.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 33
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1427765

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار