اعتراض یک نماینده مجلس درباره افزایش حقوق ها/ چرا فقط کارمندان؟

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1427801
سلامت نیوز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت : دولت باید توجه ویژه ای به اقشار کم درآمد جامعه داشته باشد، چرا که افزایش قیمت کالاها آسیب جدی به این قشر وارد می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، شهرام کوسه غراوی با اشاره به اخبا


سلامت نیوز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت : دولت باید توجه ویژه ای به اقشار کم درآمد جامعه داشته باشد، چرا که افزایش قیمت کالاها آسیب جدی به این قشر وارد می کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، شهرام کوسه غراوی با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر موافقت دولت با افزایش حقوق کارمندان و مخالفت دولت با افزایش حقوق کارگران، بیان کرد: قطعا افزایش حقوق در شرایط فعلی می تواند مثمرالثمر واقع شود. کارمندان و کارگران در شرایط کنونی که تورم به این شکل است، حق دارند که حقوقشان افزایش یابد، اما این که چرا حقوق کارگران قرار نیست افزایش یابد، جای سوال است.

وی در ادامه بیان کرد: کارگران و کارمندان همگی از اقشار متوسط جامعه محسوب می شوند. دولت باید تمهید ویژه ای بیندیشید تا بتواند همزمان حقوق کارگران و کارمندان را افزایش دهد.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص منابع تامین این افزایش حقوق دولت باید توضیحاتی ارائه کند. شاید بیشترین توجه دولت باید به قشر آسیب پذیر جامعه باشد، چرا که در شرایط بحران این اقشار هستند که در کنار نظام جمهوری اسلامی ایران می ایستند.

وی در پایان گفت : توجه دولت باید به اقشار کم درآمد جامعه بیشتر باشد، چرا که افزایش قیمت کالاها آسیب بیشتری به این قشر وارد می کند. امیدواریم توجه دولت به این قشر بیش از پیش شود.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 22
چاپ خبر
منبع:سلامت نیوز

کد خبر:1427801

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار