مصدومیت 7 مسافر در تصادف زنجیره ای در کرمانشاه

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1427812
سلامت نیوز:سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای در محور جوان رود به روانسر گفت: در اثر این حادثه 7 مسافر مصدوم شدند. به گکزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،سید مصطفی مرتضوی ، در ارتباط با مهمترین تصادفات جاده ای شبانه روز گذشته


سلامت نیوز:سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای در محور جوان رود به روانسر گفت: در اثر این حادثه 7 مسافر مصدوم شدند.

به گکزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،سید مصطفی مرتضوی ، در ارتباط با مهمترین تصادفات جاده ای شبانه روز گذشته اظهار داشت: تصادف زنجیره ای در محور جوان رود به روانسر در کرمانشاه ساعت 18:03 عصر روز گذشته سبب وقوع حادثه و مصدومیت 7 مسافر شد که مصدومان توسط نیروهای امدادی به نزدیک تری مرکز درمانی انتقال یافتند.

وی افزود: برخورد سواری پراید با پژو در اتوبان ذوب آهن اصفهان نیز ساعت 23:54 شب گذشته حادثه آفرید و مصدومیت شدید 4 نفر را به همراه داشت.

سخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی سواری پراید در محور بندر انزلی به رضوان شهر خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 47 دقیقه بامداد امروز به وقوع پیوسته و در اثر آن 4 نفر مصدوم شدند که همه مصدومان توسط امدادگران به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدند.


loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 22
چاپ خبر
منبع:سلامت نیوز

کد خبر:1427812

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار