بازی با صنعت نفت باید به سود پیکان می‌شد/ قهرمانی پرسپولیس در آسیا دور از دسترس نیست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1429451
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: در مورد آرای بازی با صنعت نفت باید بگویم غیر از این هم نباید می‌شد، ما نا دقیقه ۸۹ از حریف جلو بودیم و باید چنین آرایی صادر می‌شد.


حمید مطهری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز های تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم، اما اینکه یک ماه به دور از بازی بودیم کمی کار ما را سخت کرد. لغو بازی با پرسپولیس باعث شد تیم ما از بالانس در بیاید و باید دوباره ما خود را به شرایط بازی برگردانیم که کار رحتی نیست. در این مدت ما تنها توانستیم با سپاهان بازی کنیم و این برای تیمی مثل پیکان که در روند خوبی افتاده بود خوب نیست.

مربی تیم فوتبال پیکان در مورد لغو بازی با پرسپولیس و اینکه چه شد که قبول کردند این بازی لغو شود، گفت: به هر حال پرسپولیس نماینده ایران است و این یک بحث ملی بود. آنها تقاضا لغو بازی کردند و باشگاه و کادرفنی ما هم با این درخواست موافقت کرد.

وی در مورد اعلام آرای انضباطی بازی پیکان و صنعت نفت و اینکه نتیجه این بازی ناتمام، ۳ بر صفر به سود پیکان شد، تصریح کرد: غیر از این هم نباید می شد، ما دقیقه ۸۹ از حریف جلو بودیم و باید چنین آرایی صادر می شد. به نظرم اتفاقاتی که در ورزشگاه تختی آبادان رخ داد زیبا نبود و اگر در ورزشگاه و برای تیم دیگری هم اتفاق می افتاد باز هم می گویم این اتفاقات به نفع فوتبال ایران نیست.

مطهری در مورد بازی امشب پرسپولیس و السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: اینکه پرسپولیس توانسته السد را در قطر شکست دهد نکته مهمی است اما اگر آنها در باد بازی رفت بخوابند قطعا پیروز نخواهند شد. باید ذهن بازیکنان برای این بازی آماده باشد، چون این شرایطی که پرسپولیس در آن قرار دارد گول زننده بوده و باعث می شود بازیکنان بی خیال شوند. باید دید برانکو در این مدت چطور ذهن بازیکنانش را آماده کرده و به نظرم باید آنها بازی رفت را فراموش کنند. بازی سختی خواهد بود، اما اگر ذهن بازیکنان برای این بازی آماده باشد قطعا پرسپولیس می تواند نتیجه لازم را کسب کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه اگر پرسپولیس از نیمه نهایی صعود کرده و به فینال برسد باید با تیم های شرق آسیا بازی کند و آیا این تیم می تواند قهرمان آسیا شود، خاطرنشان کرد: قهرمانی پرسپولیس در آسیا دور از دسترس نیست. به هر حال بازی برگشت فینال در صورت صعود پرسپولیس در ایران خواهد بود و می شود با حضور هواداران قهرمان شد. به نظرم پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد هر چند که کار سختی است اما می شود با تدابیر خاص و برنامه ریزی درست پرسپولیس را قهرمان آسیا کرد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 46
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1429451

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار