برانکو: در قراردادم پاداش قهرمانی آسیا وجود دارد

منبع : فرارو کد خبر: 1430086
برانکو در پاسخ به این سوال که آیا چهار سال پیش که به پرسپولیس آمد، تصور می‌کرده با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد، گفت: چهار سال پیش من قراردادی امضا کردم که در آن بندی بود که پاداش ویژه‌ای برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به من تعلق می‌گیرد.


برانکو: چهار سال پیش در قراردادم پاداش قهرمانی در آسیا ثبت شد

سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش استحقاق حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را داشته است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل السد و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: دو مسئله تعیین کننده بود. ابتدا بازیکنان که با قلبشان بازی کردند، واقعا استحقاق فینال را داشتند و دوم هواداران که وقتی یک بر صفر عقب افتادیم، حمایت خود را ادامه دادند تا به نتیجه برسیم. اگر صعود نمی کردیم بخاطر هواداران و بازیکنان ناراحت می شدم. کاغذی که اینجا آوردم برای فینال لیگ قهرمانان است. بازیکنانم با نظم بودند و احساساتشان را کنترل کردند.

او افزود: به بازیکنانم می گویم که در انتهای بازی باید سردرد بگیرید نه پا درد و در انتها مزدشان را گرفتند. بیرانوند فوق العاده بود و همه در نیمه نهایی باید خوب بازی می کردند. از هواداران ممنونم و نشان دادیم که بخاطر آن ها بازی می کنیم. از همه کسانی که ما را کمک کردند ممنونم. کسانی که باعث شدند ما به موفقیت برسیم. به بیرانوند تبریک می گویم اما ناعادلانه است اگر به بقیه بازیکنان دیگر تبریک نگویم.

برانکو اضافه کرد: السد تیم عالی ای بود و در تیم خود بازیکنانی مثل ژاوی و گابی را دارد که زمانی بهترین بازیکن دنیا بودند. اگر درباره آمار صحبت کنیم، فرانسه قهرمان جهان شد اما در آمار از میانگین پایین تر بودند. آمار نسبی است. السد شانس گل داشت درست مثل ما. این فوتبال است و ما با لیاقت به فینال می رویم و در هر دو بازی نتیجه بهتری گرفتیم.

وی درپاسخ به این سوال که به نظرش بهتر است پرسپولیس با نماینده کره در فینال روبه رو شود یا ژاپن، اظهار کرد: فرقی نمی کند به چه تیمی بخوریم زیرا هر چهار تیم این مرحله لایق فینال هستند. سبک این دو تیم شبیه هم است اما برای ما فرقی ندارد و تنها باید بهتر از این مرحله باشیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا چهار سال پیش که به پرسپولیس آمد، تصور می کرده با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد، گفت: چهار سال پیش من قراردادی امضا کردم که در آن بندی بود که پاداش ویژه ای برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به من تعلق می گیرد. فکر کنم همین جواب کافی باشد. به بازیکنانم اطمینان داشتم و الآن خوشحالم که در فینال آسیا هستیم.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1430086

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار