دو فریب خورده جدید نیامده فرار کردند

دوره ۲۳۰ مقدماتی پیشمرگی دمکرات قبل ازظهر سەشنبە ١٥ آبان ماە در کمپ مرکزی حزب دمکرات کردستان موسوم به قلعە برگزار شد.


 گروه رصد ضد انقلاب: دوره های آموزشی گروهک تروریستی دمکرات که دچار کمبود شدید نیرو هستند به سرعت به پایان می رسد و فریب خوردگان بدون آنکه دوره های اولیه نظامی را ببینند مسلح می شوند. فریب خوردگان کار با اسلحه را فرا می گیرند و مدتی بعد به آغوش مرگ فرستاده می شوند.

به گزارش بولتن نیوز، در این مراسم آسو حسن زادە معاون مصطفی مولودی سرکرده حزب دمکرات کردستان و مسئول کمیسیون آموزش ضمن دیدار با فریب خوردگان جدید برای آنها سخنرانی کرد.

 آسو حسن زاده بە موشکباران قلعە دمکرات توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و گفت؛ در آخرین عملیات  رژیم علیە حزب دمکرات در ١٧م شهریورماە، سپاە پاسداران جمهوری اسلامی با بە موشک بستن قلعە دمکرات و نشست کمیتەی مرکزی حزب، کمر بە نابودی حزب دمکرات کردستان بستە بود تا امنیت ایران را حفظ کند.
در ادامه یکی از فراریان از کردستان ایران که در این دوره رسما عضو گروهک تروریستی دمکرات شده بود بنام امیر محمدپور پیام فریب خوردگان جدید را که مسئول آموزشگاه نوشته بود را خواند پیامی که تماما صحبتهای مسئول
آموزشگاه بود اما به نام آنها خوانده شد.

ناگفته نماند محل آموزشگاه بر روی  خرابه های ساختمان قبلی بود که بر اثر موشک باران سپاه از بین رفته بود.
تعداد فریب خوردگان جدید ۱۸ نفر بودند که دو نفر از آنها بلافاصله پس از مسلح شدن کناره گیری کرده و برای کارگری راهی اربیل شدند!

دو فریب خورده جدید نیامده فرار کردند

دو فریب خورده جدید نیامده فرار کردند

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 24
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1438908

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار