مولداوی هم از کشتی ایران جلو زد!

منبع : فرارو کد خبر: 1441217
مولداوی چهره نوظهور کشتی فرنگی جهان که در این رقابت‌ها نیز نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و با یک طلا و یک نقره و مجموع ۴۵ امتیاز در ۵ وزن نخست تاکنون در رده چهارم جای دارد، اما در ۵ وزن دوم شانس رسیدن به هیچ مدالی را ندارد و به رده‌های پایین‌تر خواهد رفت. اما تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران با هدایت جمشید خیرآبادی نیز تاکنون در ۵ وزن دوم فقط یک مدال برنز گرفت و با مجموع ۲۵ امتیاز با احتساب پنجمی میثم دلخانی در جایگاه هشتم جهان ایستاده است.


مولداوی هم از کشتی ایران جلو زد! کشتی فرنگی تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران با داشتن یک مدال برنز در ۵ وزن نخست و شانس رسیدن به ۳ مدال برنز در ۵ وزن دوم، از رفتن بر روی سکوی تیمی رقابت های جهانی رومانی بازماند.
 
مولداوی هم از کشتی ایران جلو زد!
 
به گزارش ایسنا، در پایان رقابت های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان در بخارست پایتخت رومانی، گرجستان با ۲ طلا و مجموع ۵۸ امتیاز تاکنون در صدر قرار گرفته و تیم های روسیه با یک نقره و یک برنز و مجموع ۵۱ امتیاز و اوکراین با یک طلا و یک برنز و مجموع ۴۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.
 
مولداوی چهره نوظهور کشتی فرنگی جهان که در این رقابت ها نیز نمایش فوق العاده ای داشت و با یک طلا و یک نقره و مجموع ۴۵ امتیاز در ۵ وزن نخست تاکنون در رده چهارم جای دارد، اما در ۵ وزن دوم شانس رسیدن به هیچ مدالی را ندارد و به رده های پایین تر خواهد رفت. اما تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران با هدایت جمشید خیرآبادی نیز تاکنون در ۵ وزن دوم فقط یک مدال برنز گرفت و با مجموع ۲۵ امتیاز با احتساب پنجمی میثم دلخانی در جایگاه هشتم جهان ایستاده است.
 
رقابت های فینال و رده بندی ۵ وزن دوم و پایانی این رقابت ها نیز پس از برگزاری دور مقدماتی و مشخص شدن چهره های راه یافته به دیدار های رده بندی و فینال، امشب (چهارشنبه) برگزار می شود و نگاهی به نفرات راه یافته به دیدار های کسب مدال حاکی از قطعی شدن قهرمانی گرجستان در این رقابت هاست. گرجستان با نمایشی خیره کننده در ۵ وزن دوم نیز شانس کسب ۲ مدال طلا و یک برنز دارد تا قهرمانی او قطعی شود.
 
همچنین نایب قهرمانی روسیه با توجه به شانس یک طلا و ۲ برنز نیز قظعی است. در این میان تیم های آذربایجان با شانس رسیدن به ۲ طلا و یک برنز، ژاپن با شانس رسیدن به یک طلا و ۲ برنز و ترکیه نیز با شانس رسیدن به ۳ برنز برای کسب عنوان سومی رقابت می کنند. ایران نیز شانسی برای رفتن به روی سکو ندارد و برای قرار گرفتن در جایگاه چهارمی تا ششمی رقابت می کند.
 
در حالیکه کشور هایی مثل مولداوی ۲ فینالیست در این رقابت ها داشت، هیچ کدام از ۱۰ فرنگی کار ایران موفق نشدند به دیدار نهایی راه یابند تا پس از ناکامی تیم های ملی بزرگسالان ایران در رقابت های جهانی مجارستان در رسیدن به فینال، اینبار زنگ هشدار برای کشتی ایران و از دست رفتن جایگاهش در جهان با قدرتی بیشتر نواخته شود.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 53
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1441217

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار