اتفاق، تهران و کالیفرنیا نمی‌شناسد؛ می‌افتد!

حالا کافی بود این اتفاق در یکی از حتی روستاهای عقب مانده‌ی ایران رخ می‌داد.


گروه بین الملل: حالا کافی بود این اتفاق در یکی از حتی روستاهای عقب مانده ی ایران رخ می داد. چه جار و جنجالی که بپا نمی کردند جماعت مرغ همسایه غازست اطراف مان که وااسلاما و واانسانا که این کدام سو مدیریت است که چنین بلایی را نثار مردم مان کرده است.

اتفاق، تهران و کالیفرنیا نمی شناسد؛ می افتد!

به گزارش بولتن نیوز، نه برادر من. نه عزیز من. اینجا، ناف ینگه ی دنیا، کالیفرنیاست. یکی از بچه معروف های شهرهای آمریکا. همان کشور که عروسکش، خط کش ت شده برای متر کردن کارهای دیگران. یک حادثه کافی بود تا آن بهشت شهرها به جهنم تبدیل شود. حادثه. اسمش روی ش است. حادثه.

هرچند بعد از جهنم شدن کالیفرنیا، ترامپ گفت که به ما چه؟ اما فکر نمی کنم در کل آمریکا بتوانی کسی را پیدا کنی که به ترامپ یا شهردار و فرماندار و یا اصلا، اصل حاکمیت آمریکا ایراد وارد کرده باشد که چرا با ما چنین کردید و چرا مدیریت نکردید که این بلای کوفتی سر ما نازل نشود؟

بله. خوب می دانم که در مدیریت، برای جلوگیری از وقوع حوادث هم مبحثی باز است و حتی می شود خیلی فجایع را با مدیریت پیش از وقوع، با تعدیل کرد یا تعطیل. اما همانطور که متوجه شده اید، بحث بر سر این نیست. بحث بر سر شکاندن کاسه کوزه ها روی سر کس با چیزی ست که هیچ ربطی به داستان ندارد. و یا حتی بحث بر سر شکاندن کاسه کوزه های دیگر موضوعات بر سر کسی است که تهدید محسوب می شود.

لذا به نظر می رسد دوستان آمریکا پرست خوب است در این داستان ها هم به مولی شان تأسی کرده و در موضوعات ملی، آنچنان خنجر به پیکر مردم داغ دیده و مسئولان درگیر کار وارد نکنند که مثلا بگویند آره بابا ما خیلی مردمی هستیم و برای ستاندن حق مردم، این چنین بر اعتبار و آبروی دیگران، ترکتازی می کنیم.

انتهای پیام /#

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1441237

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار