سرنگونی ۲ پهپاد جاسوسی سعودی در جنوب عربستان

سامانه دفاع موشکی ارتش یمن و انصارالله ۲ فروند پهپاد جاسوسی ارتش سعودی را در منطقه «جازان» واقع در جنوب عربستان سعودی منهدم کرد.


به گزارش بولتن نیوز، پدافند هوایی یمن چهارشنبه شب دو فروند پهپاد جاسوسی ارتش سعودی را پس از عملیات دقیق رصد و شناسایی هدف قرار داد.

شبکه المسیره به نقل از یک منبع نظامی نقل کرد، نیروهای سامانه دفاع موشکی ارتش یمن و انصارالله، این دو فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در شرق منطقه «جبل الدود» در «جازان» واقع در جنوب عربستان سرنگون کردند.

پدافند هوایی یمن دوشنبه شب گذشته نیز یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به ائتلاف سعودی را در شرق «جبل الدود» در جازان واقع در جنوب عربستان هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن و انصارالله از زمان آغاز جنگ عربستان علیه یمن تاکنون، ده‎ها پهپاد جاسوسی عربستان و ائتلاف آن را سرنگون کرده اند.

یگان پدافندی ارتش یمن و انصارالله در 12 اسفندماه سال گذشته نیز یک فروند پهپاد جاسوسی عربستان را در شهرستان میدی استان مرزی حجه واقع در غرب یمن هدف قرار داده بود.

پدافند هوایی ارتش و کمیته های مردمی یمن چند روز قبل از شهادت صالح الصماد نیز یک فروند پهپاد پیشرفته آمریکایی از نوع «ام کیو 9» را بر فراز آسمان الحدیده ساقط کرده بود.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 33
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1441242

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار