(ویدیو) جنجال درگیری مربی تیم ملی با یک خبرنگار!

منبع : فرارو کد خبر: 1441860
کارلوس کی‌روش و دستیارانش طی روز‌های اخیر و همزمان با آغاز اردوی جدید تیم ملی با خبرنگاران ایرانی مصاحبه‌ای نداشتند؛ همچنین سرمربی تیم ملی که روز گذشته نیز در نشست خبری قبل از دیدار برابر ترینیداد و توباگو شرکت نکرد، امشب هم در پایان این مسابقه دوستانه پاسخگوی اصحاب رسانه‌ای که در سالن کنفرانس منتظرش بودند، نشد تا بی‌احترامی و بی‌اعتنایی او به خبرنگاران ایرانی همچنان ادامه داشته باشد.


دستیار اول سرمربی تیم ملی با حرکتی عجیب اجازه نداد مربی دروازه بانان ایران پاسخ خبرنگار "ورزش سه" را بدهد و به او حمله ور شد.

به گزارش ورزش سه، دیدار تدارکاتی تیم های ملی ایران و ترینیداد و توباگو در حالی با پیروزی یک بر صفر شاگردان کارلوس کی روش به پایان رسید که برخلاف سرد بودن بازی و هوای مسابقه که به جز درگیری های میانه زمین هیچ اتفاق خاصی به همراه نداشت، در پایان با جنجال عجیبی همراه شد.
 
(ویدیو) مشت های گره کرده و حمله به خبرنگار، کارنامه منفی مربی تیم ملی!
 
کارلوس کی روش و دستیارانش طی روز های اخیر و همزمان با آغاز اردوی جدید تیم ملی با خبرنگاران ایرانی مصاحبه ای نداشتند؛ همچنین سرمربی تیم ملی که روز گذشته نیز در نشست خبری قبل از دیدار برابر ترینیداد و توباگو شرکت نکرد، امشب هم در پایان این مسابقه دوستانه پاسخگوی اصحاب رسانه ای که در سالن کنفرانس منتظرش بودند، نشد تا بی احترامی و بی اعتنایی او به خبرنگاران ایرانی همچنان ادامه داشته باشد.
 
توضیحات مسعودی (مدری رسانه ای فیفا) در مورد مشت گره کرده مربی تیم ملی
 
اما ماجرای بی توجهی کادر فنی تیم ملی به اینجا ختم نشد و در حالی که خبرنگار "ورزش سه" قصد داشت در زمان عبور مربیان ایران از میکسدزون ورزشگاه آزادی، مصاحبه ای ویدئویی با الکساندر لوپز مربی دروازه بانان ایران داشته باشد و سؤالی از وی بپرسد، با واکنش تند و زشت اوسیانو کروز، دیگر مربی تیم ملی مواجه شد.

شایعه ای در روز های اخیر پیرامون مُشت های گره کرده از خوشحالی الکساندر لوپز، مربی تیم ملی ایران پس از تساوی پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز ژاپن و ناکامی شاگردان برانکو در رسیدن به جام در لیگ قهرمانان آسیا، در رسانه ها مطرح شده بود که همین مسئله موجب شد تا خبرنگار ما از این دستیار کی روش راجع به این اتفاق پرسشی داشته باشد.

اما پس از سوالی که دوربین "ورزش سه" از لوپز پرسید، اوسیانو کروز به خبرنگار ما حمله ور شد، تلفن همراه او را گرفت و پرتاب کرد، ولی قائله همین جا به اتمام نرسید و مربی تیم ملی به مدت یک دقیقه مشغول فحاشی و استفاده از الفاظ زشت علیه خبرنگار ما شد؛ در همین حین نیز مارکار آقاجانیان به خبرنگار ما عنوان کرد که وقتی مربیان تیم ملی مصاحبه نمی کنند چرا از آن ها فیلم می گیرد.

در حالی که با میانجی گری افراد حاضر در صحنه خبرنگار ما به تونل خروجی ورزشگاه و اوسیانو کروز به داخل اتوبوس تیم ملی هدایت شده بود، مجددا نزدیک بود درگیری جدیدی اتفاق بیافتد.

زمانی که کروز دوباره خبرنگار "ورزش سه" را دید، اتوبوس تیم ملی را متوقف کرد و قصد داشت از اتوبوس خارج شود که بازیکنان تیم ملی اجازه ندادند دامنه این اتفاق گسترده تر شود.
 
 
تعداد بازدید : 3
کد ویدیو
حمله لوپز به خبرنگار در حاشیه بازتدارکاتی تیم ملی
 
کی روش و دستیارانش بار ها در مدت حضور در ایران نسبت به خبرنگاران ایرانی بی اعتنایی های زیادی داشتند، ولی در هفته های اخیر این موضوع در آستانه جام ملت های آسیا شدت بیشتری گرفته که بدون شک این اتفاق نمی تواند به سود ملی پوشان فوتبال ایران باشد و از سوی دیگر فدراسیون فوتبال ایران نیز هیچ واکنشی به این رفتار ها از سوی مرد پرتغالی نشان نداده است.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 42
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1441860

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار