قیمت آپارتمان‌های ۱۰ ساله در تهران

منبع : فرارو کد خبر: 1441871
در حال حاضر نیز با توجه به کاهش حجم متقاضیان مصرفی در بازار و همچنین افزایش قیمت‌های پیشنهادی از سوی مالکان، تعداد فایل‌هایی که با رنگ سبز در بازار عرضه می‌شوند به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده‌اند.


بررسی وضعیت فایل های آماده فروش در بنگاه های املاک و سامانه های مجازی معاملات املاک نشان می دهد حجم فایل های سبزرنگ یعنی دسته ای از واحد های مسکونی که با قیمتی کمتر از میانگین قیمت منطقه در هر مترمربع از سوی مالک پیشنهاد شده اند نسبت به ماه گذشته کمتر شده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، برخی از فایل های آماده فروش در بنگاه های املاک و سامانه های مجازی خرید و فروش ملک که با قیمتی کمتر از میانگین قیمت هر مترمربع واحد مسکونی ارائه می شوند با رنگ سبز شناخته می شوند. این فایل ها عمدتا در هر بازه زمانی بازار مسکن بخشی از واحد های آماده فروش را تشکیل می دهند؛ البته بسته به شرایط بازار حجم این فایل ها در بازار زیاد یا کم خواهد شد.
 
در حال حاضر نیز با توجه به کاهش حجم متقاضیان مصرفی در بازار و همچنین افزایش قیمت های پیشنهادی از سوی مالکان، تعداد فایل هایی که با رنگ سبز در بازار عرضه می شوند به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده اند.
 
نکته جالب آنکه عمده فایل های سبز (قیمت مناسب) رنگ موجود در بازار نیز به واحد های مسکونی با عمربنای بالا (بیش از ۱۰ سال) اختصاص پیدا کرده است. در عین حال آپارتمان های مسکونی با عمربنای کمتر از ۱۰ سال نیز که به عنوان فایل قیمت مناسب معرفی شده اند عمدتا فایل هایی است که مالک آن ها تمایل به فروش فوری دارد.

مطابق با آخرین گزارش رسمی از سوی بانک مرکزی درباره تحولات قیمتی بازار مسکن، متوسط قیمت هرمترمربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران به ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.
 
قیمت آپارتمان های ۱۰ ساله در تهران
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 25
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1441871

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار