نتانیاهو دو نشست مهم خود را لغو کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دو نشستی را که قرار بود با وزیران حزب لیکود حاکم و روسای فراکسیون‌های ائتلاف حکومتی برگزار کند، لغو کرد.


به گزارش بولتن نیوز، دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه اعلام کرد نتانیاهو دو نشست با وزیران حزب لیکود حاکم و روسای فراکسیون های ائتلاف دولتی را لغو کرده است.

روسای فراکسیون ها خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شده اند.پیش از نشست هفتگی کابینه رژیم صهیونیستی، نتانیاهو با موشه کحلون رئیس حزب کولانو و وزیر دارایی دیدار می کند تا وی را برای عقب نشینی از موضع خود که خواستار انتخابات زودهنگام است، متقاعد کند.

نتانیاهو دو روز پیش با نفتالی بینت وزیر آموزش و رئیس بیت یهودی دیدار کرده بود، اما این نشست شکست خورد، چرا که نتانیاهو درخواست بینت برای تصدی پست امنیت را نپذیرفت و بینت هم پس از این نشست اعلام کرد استعفا خواهد کرد.

رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از دو نفر از سران احزاب ائتلاف دولتی رژیم صهیونیستی اعلام کرده است از شکل گیری معامله میان نتانیاهو و کحلون نگران هستند، اینکه در مقابل موافقت با طرح کحلون درباره افزایش بودجه بازنشستگان پلیس، انتخابات به تاخیر افتد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 41
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی بولتن

کد خبر:1442636

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار