(تصاویر) اعتراض به سبک هدیه تهرانی!

منبع : فرارو کد خبر: 1443286
او تصاویری از سعید حدادیان، علی لاریجانی و آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان منتشر کرده است که پای سفره‌های بزرگ و رنگارنگ غذا نشسته‌اند و دو تصویر کنایه‌آمیز هم از سفره غذای رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی و ...


(تصاویر) اعتراض به سبک هدیه تهرانی!

فرارو- هدیه تهرانی در حمایت از کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه، تصاویری جنجالی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

در تصاویر معناداری که هدیه تهرانی منتشر کرده است، به تفاوت سطح زندگی کارگران هفت تپه و برخی مسئولان اشاره شده است.

او تصاویری از سعید حدادیان، علی لاریجانی و آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان منتشر کرده است که پای سفره های بزرگ و رنگارنگ غذا نشسته اند و دو تصویر کنایه آمیز هم از سفره غذای رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی و بنر اعتراضی کارگران نیشکر هفت تپه که روی آن نوشته شده است: "کارگر هفت تپه گرسنه است".

(تصاویر) اعتراض به سبک هدیه تهرانی!

استوری هدیه تهرانی در اینستاگرام از صبح امروز بازتاب زیادی در رسانه ها و فضای مجازی داشته است.

کارگران نیشکر هفت تپه که از دو هفته گذشته اعتراضات خود را از سر گرفته اند در حال حاضر سه تا چهار ماه مطالبات مزدی شان به تعویق افتاده است.

کشت و صنعت هفت تپه، قدیمی ترین کارخانه تولید شکر از نیشکر در کشور است که نیم قرن از تاسیس آن می گذرد. این شرکت در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در ۱۵کیلومتری شهر شوش در شمال خوزستان واقع است.

(تصاویر) اعتراض به سبک هدیه تهرانی!

این شرکت یکی از بزرگترین کارخانه های صنعتی استان خوزستان به شمار می رفت و تا دهه ۹۰ زیرمجموعه دولت بود، اما در سال ۹۴ ورشکسته شد. پس از آن طبق اصل ۴۴ قانون اساسی اواخر سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان خصوصی سازی از چرخه دولتی خارج و به بخش خصوصی واگذار شد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 67
چاپ خبر
منبع:فرارو

کد خبر:1443286

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها