کنسرت «احسان خواجه امیری» تمدید شد

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1461102
کنسرت احسان خواجه امیری شنبه و یکشنیه ۱ و ۲ دی و یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵ و ۲۲:۳۰ در دوسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.


به گزارش افکارنیوز،

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ پس از استقبال از نخستین کنسرت خود در برج میلاد تهران بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین الملی تهران با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

این خواننده قرار است در این برنامه قطعات جدید و قدیم خود را برای مخاطبان اجرا کند. آخرین کنسرت احسان خواجه امیری روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در سالن اصلاح بذر کرج برگزار شد و استقبال بسیار خوبی را از سوی مخاطبان به همراه داشت.

احسان خواجه امیری "من و بابا"، "برای اولین بار"، "سلام آخر"، "فصل تازه"، "یه خاطره از فردا"، "عاشقانه ها"، "پاییز،تنهایی"، "۳۰ سالگی" از آلبوم های احسان خواجه امیری است که تا کنون منتشر شده است.

اولین کنسرت او در سال ۸۴ در کیش برگزار شد و تا کنون کنسرت های موفقی در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده است. تیراژ سریال "هشت و نیم دقیقه" آخرین اثر خواجه امیری است که در سال 95 از تلویزیون پخش شد.

کنسرت احسان خواجه امیری شنبه و یکشنیه ۱ و ۲ دی و یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵ و ۲۲:۳۰ در دوسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 14
چاپ خبر
منبع:افکار نیوز

کد خبر:1461102

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار