مکان دیدار ایران و مراکش مشخص شد

منبع : تابناک کد خبر: 15121


در حالی سایت فیفا مکان دیدار دوستانه ایران و مراکش را معرفی کرده که هنوز اصل موضوع یعنی برپایی اردوی در امارات قطعی نشده است.
به گزارش تابناک ورزشی، بعد از اینکه به خاطر پاره‌ای از مسائل سیاسی برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ایران در امارات در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت، حالا به نظر می‌رسد با مشخص شدن مکان دیدار دوستانه ایران و مراکش از سوی فیفا، اردوی شاگردان کی‌روش در امارات نیز قطعیت یافته است. با این حال این قسمتی از ماجرا بوده چون همچنان برخی از اخبار از قطعی نبودن این اردو حکایت دارد. در واقع همچنان برگزاری اردوی امارات قطعی نشده و نکته قابل توجه اینکه در این خصوص هیچ اظهار نظر رسمی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال یا تیم ملی ایران صورت نگرفته است.
مکان دیدار ایران و مراکش مشخص شد
بر همین اساس سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) امروز برنامه دیدار ایران و مراکش را در صفحه مربوط به بازی‌های دو کشور در حالی ثبت کرده است که مکان این مسابقه ورزشگاه هزاع بن زاید در شهر العین امارات معرفی شده است. این ورزشگاه 25 هزار نفر گنجایش دارد.
همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که برگزاری اردوی تیم ملی در امارات هنوز قطعی نیست و کارشکنی‌های کشور میزبان در این خصوص همچنان ادامه دارد. این در حالی است که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی به برگزاری این اردو همچنان اصرار می‌ورزد و باید صبر کرد تا مشخص شود این بار هم مهدی تاج می‌تواند مثل گذشته از اختیاراتش برای برگزاری اردوی زمستانی تیم ملی در امارات استفاده کرده یا اینکه گزینه دیگری جایگزین کشور امارات برای برپایی اردوی تیم ملی خواهد شد.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 37
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:15121

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار