حسن‌زاده: امید ابراهیمی پارسال تنها بود/ بجای منتظری از جوانان استفاده کنیمرضا حسن زاده

پیشکسوت استقلال، جذب پژمان منتظری را به صلاح این تیم نمی‌داند.

رضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره خریدهای استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: استقلال در فصل گذشته در خط هافبک و خط حمله ضعف‌هایی داشت و در میانه زمین واقعا امید ابراهیمی تنها بود. در کل، استقلال خریدهای خوبی داشته ولی باید دید این خریدها در سیستم استقلال چه می‌کنند. به هرحال بازی کردن در استقلال سخت است و هر بازیکنی نمی‌تواند در این تیم قابلیت‌هایش را نشان دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش با جذب منتظری مشکلات دفاعی استقلال حل خواهد شد، گفت: ما باید کسی را بگیریم که بتوانیم از او چندین سال استفاده کنیم. درست است که ما به بازیکن با تجربه هم نیاز داریم ولی معتقدم که در فصل گذشته خط دفاعی استقلال با هدایت رحمتی خیلی در نیم فصل دوم خوب بود و مشکلات از جایی بود که خط هافبک استقلال نمی‌توانست به خط دفاعی کمک کند. از آن طرف می‌دیدیم خط هافبک استقلال در دادن پاس‌های در عمق هم خیلی موفق نبود و این تیم بیشتر در جناحین نقش آفرینی داشت.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا با جذب منتظری به این تیم موافق نیست، بیان کرد: پیمان منتظری ۳۳ ساله است و نهایتا دو سال دیگر می‌تواند برای ما بازی کند. من می‌گویم سرمایه گذاری‌ را که می‌خواهیم روی او بکنیم، روی بازیکن جوان بگذاریم که ۴ سال برای ما بازی کند. ما سال بعد در آسیا هستیم و در آسیا علاوه بر بحث تاکتیکی، بحث آمادگی بدنی هم مطرح است و باید به این امر توجه داشت. در کل من آرزو می‌کنم که فارغ از هر اتفاقی، استقلال مانند نیم فصل دوم فصل گذشته باشد و از ابتدا در کورس قهرمانی قرار بگیرد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 19
چاپ خبر
منبع:سایت خبری جوان آنلاین

کد خبر:273525

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار