جزئیات دفاع قاضی زاده هاشمی از برنامه‌هایش: 11 میلیون ایرانی با درآمد کمتر از یک میلیون تومان بیمه شده اند/ فرزندانم حتی راه وزارت‌خانه را هم نمی‌دانند

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 477685
وزیربهداشت به دفاع از برنامه‌های وزارت بهداشت و درمان دولت دوزادهم پرداخت.


سیدحسن قاضی زاده هاشمی،وزیرپیشنهادی بهداشت و درمان در دفاع از برنامه هایش گفت: امروز با یک کارنامه چهار ساله در خواست رای از نمایندگان مردم دارم.

اهم سخنان وزیربهداشت را در ادامه می‌خوانید:

*دستاوردهایی که در دولت گذشته در قالب طرح تحول سلامت به واسطه جهادگران بخش بهداشت و درمان صورت گرفت، در بسیاری از موارد کم نظیر و به‌عنوان تجربه نظام سلامت، قابل ارائه به جامعه جهانی است.

*دولت یازدهم را می‌توان دولت سلامت‌محور نامید.

*ما در طول 4 سال گذشته با حفظ و ارتقا سلامت مردم  و امانتی که نمایندگان به ما سپردند، صادق بودیم.

*با پاک‌دستی، انجام کار حرفه‌ای و رعایت نظم و انضباط باعث ارتقا شاخص‌های بهداشتی و درمانی شدیم و سلامت مردم را در همه زمینه‌ها مطالبه کردیم.

*در اوایل دولت یازدهم، مردم 56 درصد از هزینه‌های درمان را از جیب خود تامین می‌کردند، اما اینک به استناد بررسی‌های بی‌طرفانه مرکز آمار اعلام می‌کنم که این رقم به 39 درصد کاهش یافته است.

*با همکاری وزارت رفاه نزدیک به 11 میلیون نفر با پرداخت حق بیمه، تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

*به‌خاک سیاه نشستن بیمه‌ها که عنوان می‌شود، مربوط به بیمه شدن 11 میلیون نفری است که طبق آمار وزارت رفاه، 80 درصد این افراد درآمدشان کمتر از یک میلیون تومان بود.

*به‌طور میانگین در هر ماه دو داروی جدید را وارد بازار کردیم.

*در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی همیشه حرف و حدیث بوده، هر کس که صحبتی دارد به دستگاه قضا ارائه دهد، مگر اینکه دستگاه قضا را قبول نداشته باشد.

*بنده نسبت به فساد حتما حساس هستم و اگر کسی مدرکی دارد می‌تواند آن‌را ارائه دهد.

*در مطالب مخالفان از شایسته‌سالاری صحبت شد، افتخار می‌کنم کسانی که در حوزه بهداشت و درمان با من فعالیت داشتند، از لحاظ علمی بی‌نظیرند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 46
چاپ خبر
منبع:سایت خبری نامه نیوز

کد خبر:477685

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط