مشغله کاری باعث جدایی‌ام از تکواندو شد/ تا اینجا من بودم، از اینجا به بعد خدا بزرگ است

منبع : فارس نیوز کد خبر: 503269
مربی بدنساز سابق تیم ملی تکواندو گفت: با توجه به مشغله کاری که در شرکت نفت دارم نمی‌توانستم کارم را در تیم ملی انجام دهم و به همین دلیل با تیم ملی قطع همکای کردم.


هادی افشار مربی بدنساز سابق تیم ملی تکواندو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دلیل جدایی خود از تیم ملی تکواندو، گفت: من کارمند وزارت نفت هستم و یک سمت جدید دیگر به من داده اند و در واقع دوپسته شده ا م. تیم ملی تکواندو نیز تمرینات خود را صبح و بعدازظهر پیگیری می کند و به همین دلیل ناچار شدم با تیم ملی قطع همکاری کنم، هر چند سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون از من خواستند که همکاری را ادامه دهم، اما من اعلام کردم مسئولیتی که برعهده من واگذار کرده اند را پذیرفته ام و چون کارمند دولت هستم باید به مسئولیتم برسم و اگر بخواهم به صورت پاره وقت هم کنار تیم ملی باشم، واقعاً در حق تیم ملی اجحاف می شود.

وی در پاسخ به این سؤال که پس قطع همکاری از سوی شما بوده و برکناری در کار نبوده، گفت: به هرحال بنده به عنوان مربی بدنساز باید صبح و بعدازظهر کنار تیم تکواندو باشم، بالاخره مسئولیت در تیم ملی سنگین است و با توجه به مشغله کاری که شرکت نفت دارم نمی توانستم کارم را در تیم ملی انجام دهم و همین دلیل باعث جدایی من از تیم ملی شد. به هرحال من برای تیم ملی دعای خیر می کنم، این بچه هایی که در اردوها حضور دارند آینده تکواندوی ایران هستند. با توجه به شرایط حساسی شغلی که دارم باید مسئولیتی که بر عهده ام واگذار کرده اند را می پذیرفتم.

افشار در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: من یک طرحی را نوشته ام که باید این طرح در کل وزارت نفت اجرا شود، با توجه به اینکه این طرح از سوی من نوشته شده و کار پرمشغله ای است و من باید مدام در جلسات باشم، تصمیم گرفتم با تیم ملی قطع همکاری کنم. مهدی بی باک و علیرضا نصر نیز در این مدت خیلی به من کمک کردند، من در حد توانم و حتی بیش از حد توانم برای تکواندوکاران وقت و انرژی گذاشتم اما دیگر نمی توانم. واقعاً از این به بعد نمی توانم، بچه ها هم گناه دارند و باید یک نفر باشد که تمام وقت کنار ملی پوشان باشد.

وی در ادامه صحبت های خود، عنوان کرد: فدراسیون نیز برای من هر کاری که لازم بود را انجام داد. به هر حال من تا اینجا بودم و از اینجا به بعد هم خدا بزرگ است. با این نفراتی که داریم آینده تکواندو تغییر خواهد کرد. مطمئن هستیم ملی پوشان می توانند در مسابقات پیش رو نتیجه بگیرند.

بدنساز سابق تیم ملی تکواندو در پایان صحبت های خود، عنوان کرد: بچه ها در مسابقات ازبکستان نتایج خوبی را کسب کردند، آنها جوان و آینده دار هستند و می توانند در آینده تکواندوی ما یک مقدار تغییرات ایجاد کند. دعا می کنم اگر من دوباره کنار تیم ملی بودم به آنها کمک کنم و اگر نبودم مثل امروز عذرخواهی می کنم و برای آینده تکواندو دعا می کنم.

انتهای پیام/س

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 45
چاپ خبر
منبع:فارس نیوز

کد خبر:503269

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>