پدر شیشه‌ای دخترش را گروگان گرفت

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 517759
پدر شیشه ای دختر 11 ساله اش را با تهدید چاقو گروگان گرفت.


آفتاب‌‌نیوز : پدر شیشه ای دختر 11 ساله اش را با تهدید چاقو گروگان گرفت. دقایق به سختی می گذشت ،پدر در محاصره پلیس بود و با فریادهای دلخراش در حالیکه چاقو دردست داشت حاضر به تسلیم نبود .

به گزارش رکنا، پدرشیشه ای که با مصرف مواد مخدر ازنوع شیشه اختیار از کف داده بود بیرحمانه دختر 11ساله اش را در حمام منزل حبس کرده بود ،فریادهای التماس و ناله های دلخراش دختر نوجوان به گوش می رسید .

فرمانده انتظامی فسا گفت: با فداکاری و اقدام به موقع ماموران، دختر ۱۱ ساله که ساعتها توسط پدرش در منزل محبوس شده بود رها و مامور فداکار از ناحیه دست مجروح و راهی بیمارستان شد.

سرهنگ علی شیبانیان با اعلام این خبر تصریح کرد: روز گذشته حسب اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی در یکی از محله های شهرستان فسا، بلافاصله ماموران کلانتری به محل اعزام و مشاهده شد مردی میانسال بهویت م_ا پس از مصرف ماده مخدر شیشه با خانواده خود درگیر و با بکارگیری سلاح سرد و مجروح نمودن دو برادرش با چاقو، دختر ۱۱ ساله اش را در منزل حبس نموده است.

وی افزود: به لحاظ حساسیت شدید موضوع، در کمترین زمان گروه ویژه از افسران یگان امداد در محل حاضر و با اقدام بموقع و شگرد های خاص پلیسی، دختر محبوس شده را از پنجره حمام خارج کردند.

فرمانده انتظامی فسا گفت: ماموران تلاش کردند فرد مذکور را به آرامش دعوت کرده که وی با توجهی و در حالیکه چاقو به دست داشت با قدرت نمایی حاضرین و پلیس  را تهدید می کرد.

سرهنگ شیبانیان ادامه داد: با فداکاری و اقدام به موقع یکی از ماموران، متهم در عملیاتی ضربتی خلع سلاح و دستگیر شد.

شیبانیان با بیان اینکه در اقدام شجاعانه ، مامور انتظامی از ناحیه دست مجروح و روانه بیمارستان شد، خاطرنشان کرد: حال عمومی وی پس از عمل جراحی رضایت بخش است.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:سایت خبری آفتاب

کد خبر:517759

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها