نتایج نقل و انتقال معلمان هنوز اعلام نشده است/ جایابی معلمان انتقالی در مناطق 11 تا 19/ چند مدرسه حکم خلع ید گرفتند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 520606
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: قرار بود اول شهریور نتایج نقل و انتقال معلمان مشخص شود اما هنوز منتظر اعلام نتایج هستیم؛ در هر حال جایابی معلمان از منطقه 11 تا 19 تهران خواهد بود.


عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با بیان اینکه نتیجه نقل و انتقالات معلمان تهرانی هنوز مشخص نشده است، اظهار داشت: قرار بود اول شهریور نتایج مشخص شود اما هنوز منتظر اعلام نتایج هستیم؛ جایابی معلمان از منطقه 11 تا 19 تهران خواهد بود.

وی افزود: مدارس تهران با توجه به برنامه ریزی مدیران و مسئولان مدارس آمادگی کامل برای سال تحصیلی جدید دارند و تنها مشکل ما وضعیت نقل و انتقالات معلمان است که باید مشخص شود تا بتوانیم ساماندهی نیروی انسانی را انجام دهیم.

باقری اضافه کرد: برنامه ما این است که هیچ کدام از مدارس تهران در سال تحصیلی پیش رو بدون معلم نباشند و بر اساس پیش بینی ها این مسأله محقق خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص وضعیت فضای آموزشی در شهر تهران بیان کرد: مدارس در شرایط خوبی قرار دارد اما برخی مدارس که به ارگان ها وابسته هستند در چند مورد حکم خلع ید  گرفتند که با توجه به اهمیت به نظام تعلیم و تربیت فکر می کنم این مشکل به زودی رفع شود.

وی در خصوص تمدید بیمه تکمیلی معلمان عنوان کرد: تمدید بیمه تکمیلی کار سختی نیست اما مسئولان وزارتخانه بهتر می توانند در این مورد اظهار نظر کنند؛ تغییر در روند بیمه مدتی زمان نیاز دارد و دراین مدت زمان کوتاه تا پایان شهریورماه به نظر نمی رسد تحقق یابد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:فارس نیوز

کد خبر:520606

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار