شرایط نقل و انتقال فوتبالیست ها اعلام شد

منبع : صدا و سیما کد خبر: 773406
فریبرز محمود زاده ، رییس کمیته نقل و انتقالات از شرایط جذب بازیکن در نیم فصل خبر داد.


شرایط نقل و انتقال فوتبالیست ها اعلام شدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمودزاده در خصوص مشکلات حقوقی، اداری موجود در باشگاه های لیگ برتر و دسته اول گفت: با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و دسته اول ، باشگاه های بدهکار در صورتی می توانند در زمان نقل و انتقالات نیم فصل ، بازیکنان جدید جذب کنند، که نسبت به تسویه حساب بیست(20) درصد از کل مبلغ بدهی هایشان و همچنین به اندازه ی مبلغ قرارداد بازیکنان جدید جذب شده در نیم فصل ، نزد کمیته انضباطی اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: باشگاه ها باید درخصوص تعیین تکلیف پرونده های مفتوحه در کمیته های تعیین وضعیت و انضباطی که منجر به صدور رای شده ، نیز اقدام کنند. زمان نقل و انتقالات لیگ برتر از 28 آذر تا بیست و ششم 26 دی و لیگ دسته اول از 30 آذر تا 25 دی است.

زمان نقل و انتقالات نیم فصل طبق قوانین فیفا نمی بایست از 28 روز تمام یا 4 هفته بیشتر باشد که این بازه زمانی برای باشگاه های لیگ برتر و دسته اول نیز رعایت شده است.

محمودزاده در پایان گفت : پس از حل مشکلات باشگاه های مورد اشاره ، مجوزهای لازم از سوی دبیر کل فدراسیون و رییس سازمان لیگ فوتبال، برای ثبت قرارداد و صدور مجوز بازی صادر می شود . در غیر اینصورت باشگاه های بدهکار از هرگونه نقل و انتقال بازیکنان جدید در بازه ی زمانی نیم فصل محروم می شوند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 44
چاپ خبر
منبع:صدا و سیما

کد خبر:773406

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>