بررسی وضعیت شهرستان‌های نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه مشترک با معاون وزیر کشور

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 777998
مردم سراوان و مهرستان گفت: مشکلات شهرستان‌های نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه مشترک با معاون وزیر کشور بررسی شد.


خالقیمحمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان و مهرستان در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری جلسه شهرداران و شوراهای حوزه های انتخابیه خود با افشانی معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ظهر امروز در وزارت کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه وضعیت سه شهرستان نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان با بروز تصادفات جاده ای یا اتفاقات امنیتی و تروریستی تحت تأثیر قرار می گیرد، افزود: در نشست با افشانی نتوانستیم بیشتر از حد درباره این موضوع صحبتی کنیم زیرا در حوزه معاون عمرانی وزیر کشور نبود.

درازهی تصریح کرد: در این جلسه شهرداران و دهیاران حوزه انتخابیه بنده درباره مشکلات حوزه شهرداری، قیر رایگان، معابر، ماشین های آتش نشانی برای مزارع کشاورزی و درخت های خرما، خدمات و خودرو های مورد نیاز مسائلی را مطرح کردند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: قرار بود طرح های درآمدزایی هم برای این حوزه ها از سوی ما پیشنهاد شود که افشانی نظر مساعد و مثبتی هم درباره درآمدزایی شهرداری ها در این منطقه داشت.

نماینده مردم سراوان و مهرستان با اشاره به اینکه قرار شد برخی اقدامات کلی و عمومی در بودجه سال ۹۷ تعریف شود تا تدابیر لازم اتخاذ شود، خاطرنشان کرد: مدیران و معاونان وزارتخانه هم بر این موضوع تأکید کردند.

انتهای پیام/ 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 51
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:777998

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>