جواد صالحی جزء 4 دانشمند برتر جهان اسلام است

منبع : فارس نیوز کد خبر: 922208
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: جواد صالحی جزء 4 دانشمند برتر جهان اسلام است.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، علی اکبر صالحی ظهر امروز در مراسمی که با عنوان تجلیل از چهره های ماندگار و در آیین نکوداشت جواد صالحی از نخبگان و دانشمندان اهل قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مهم ترین بخشی که در معرفی الگوهای شاخص برای جوانان ما مهم و اساسی است، معرفی افرادی است که جوانان راه رشد و حرکت به سوی موفقیت را بتوانند بهتر درک کنند.

وی افزود: باید نیازسنجی جوانان امروز انجام شده و با بهره مندی از همین نیازهای جوانان هدفی را که باید در مسیر معرفی چهره برتر داریم پیش رو قرار دهیم تا مسیر مطلوبی را برای آیندگان ترسیم کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی عنوان کرد: در زمینه معرفی چهره های ماندگار آنچه که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است بهره مندی از خاطرات این چهره هاست، چراکه با جمع آوری و بیان خاطرات چهره های ماندگار می توان الگوها را به شکلی مطلوب برای جوانان و به خصوص نسل های آتی معرفی کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: جهان اسلام امروز شخصیت های علمی بزرگی دارد که یکی از آنها دکتر جواد صالحی برادر من است و تنها در بخش علمی به استناد مراجع بین المللی از دانشمندان خوش فکر جهان اسلام هستند و در توصیف برادر خود مصمم بودن، خودباوری، اعتماد به نفس و همچنین حرکت در مسیر باشجاعت است.

صالحی در پایان بهره مندی از منابع علمی را از دیگر شاخص های شخصیتی جواد صالحی عنوان کرد و افزود: صالحی فردی نیکوکار، جستجو گر، جوانمرد و دانشمند است که در ردیف چهار دانشمند بزرگ جهان اسلام محسوب می شود که زکات علمی خود را با خیرخواهی و نیکوکاری داده است.

انتهای پیام/ذ

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 48
چاپ خبر
منبع:فارس نیوز

کد خبر:922208

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار