حمله خمپاره‌ای تروریست‌ها به ریف دمشق و حماه دو کشته و 4 زخمی به جای گذاشت

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 930028
در پی حمله خمپاره‌ای تروریست‌ها به روستای "حرفا" واقع در ریف دمشق در جنوب غربی پایتخت دو تن کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.به گزارش نامه نیوز، به نقل از خبرگزاری سوریه "سانا"، اعضای گروه تروریستی جبهه النصره، منازل اهالی روستای "حرفا" در جنوب غربی دمشق در مرزهای اداری میان دو استان را با بیش از ۲۰ موشک مورد هدف قرار دادند.

خبرنگار این خبرگزاری گزارش داد، گروه‌های تروریستی النصره در "جباتا الخشب" و "طرنجه" در حومه قنیطره مستقر شده و منازل ساکنان روستای حرفا در دورترین نقطه ریف دمشق در جنوب غربی در مرزهای اداری دو استان ریف دمشق و دمشق را با 20 خمپاره هدف گرفتند که به کشته شدن یک دختر جوان و یک دختربچه و زخمی شدن دو تن دیگر منجر شد.

این حمله تروریستی منجر به خسارت‌های مادی و ویرانی‌های گسترده در منازل ساکنان،‌ زمین‌های کشاورزی و برق و قطعی برق روستا شد.

گروه‌های تروریستی در تعدادی از روستاها و شهرک‌های ریف دمشق در جنوب غربی و القنیطره مستقر هستند و انواع حمایت‌ها را از دشمن صهیونیستی دریافت می‌کنند.

پیشتر نیز گروه‌های مسلح توافقنامه کاهش تنش در غوطه شرقی را با حمله خمپاره‌ای به اردوگاه الوافدین در ریف دمشق نقض و تعدادی شهروند سوری را مجروح کردند.

همچنین در حمله خمپاره‌ای تروریست‌ها به شهر "محرده" در شمال شهر حماه دو غیرنظامی زخمی شدند.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 27
چاپ خبر
منبع:سایت خبری نامه نیوز

کد خبر:930028

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار