70 درصد آلودگی هوای تبریز مربوط به بحران دریاچه ارومیه است

منبع : فارس نیوز کد خبر: 932102
عضو شورای شهر تبریز گفت: 70 درصد آلودگی هوای تبریز مربوط به بحران دریاچه ارومیه است.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محمدباقر بهشتی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های تخصصی، 70 درصد آلودگی هوا مربوط به بحران دریاچه ارومیه است.

وی ادامه داد: سوخت ما حتی یورو 2 هم نیست تضاد آمارها نشان دهنده ضرورت مطالعه علمی و جامع است.

عضو شورای شهر تبریز تصریح کرد: چرا باید تبریز آلوده ترین شهر کشور باشد، این در صورتی است که ارومیه هم که شهر صنعتی نیست، با همین مشکل مواجه است.

تهیه دستگاه پیش آگاهی زلزله برای تبریز ضروری است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به وجود دستگاههایی که می توانند 15 ثانیه قبل از وقوع زلزله اعلام وضعیت نمایند خواستار استفاده از این دستگاهها در تبریز شد.

سونیا اندیش با اشاره به روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی اظهار داشت: با هشدارهایی که در خصوص خسارات و صدمات ناشی زلزله اعلام می شود باید پیش آگهی در برابر زلزله داشته باشیم و بتوانیم با اتخاذ تدابیری حداقل آمادگی اولیه در برابر زلزله را داشته باشیم.

اندیش گفت: باید بتوانیم این تهدید نگرانی از زلزله را به فرصتی برای تبریز تبدیل کنیم و در ارتباط با آمادگی در برابر زلزله احتمالی برنامه ریزی و آمادگی داشته باشیم.

وی ادامه داد: از پرسنل آتش نشانی که آتش سوزی شهرک سرمایه گذاری خارجی را که آتش سوزی مهیب روی داده را تحت کنترل درآوردند و با کمترین میزان صدمه خاموش کردند تشکر می کنیم.

انتهای پیام/ج/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 66
چاپ خبر
منبع:فارس نیوز

کد خبر:932102

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار