پیامدهای آخرالزمانی تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی بررسی می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 941483
صدوهفدهمین نشست مهدوی به تغییر پایتخت اسرائیل و پیامدهای آخرالزمانی آن اختصاص دارد که در حاشیه آن از کتاب دشمنان آنلاین، مسئولان آفلاین رونمایی می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، یکصدو هفدهمین نشست مهدوی با موضوع «تغییر پایتخت اسرائیل و پیامدهای آخرالزمانی آن» با سخنرانی اسماعیل شفیعی سروستانی پنجشنبه 7 دی ماه ساعت 14 در سالن سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی توسط مؤسسه فرهنگی موعود عصر برگزار می‌شود.

در این نشست همزمان با رونمایی از کتاب «دشمنان آنلاین، مسئولان آفلاین»، تخفیف ویژه 50 درصدی این کتاب در اپلیکیشن‌های کتابراه، طاقچه، فراکتاب و پاتوق کتاب اعمال می‌‌شود.

اورشلیم به طور رسمی از سوی ترامپ پایتخت رژیم اشغالگر اعلام شد و دستور انتقال سفارتخانه امریکا به اورشلیم صادر شد، این تصمیم گامی بزرگ در انتقال پایتخت فراماسونری جهانی به اسرائیل و تدارک مقدمات دولت جهانی یهود است و به عبارتی جرقه‌ای است که جنگ آرماگدون را دامن می‌زند.

این تصمیم زنگ مرگ آمریکا را به صدا در می‌آورد؛ در واقع فراماسونری جهانی به دست ترامپ آمریکا را از منصب مرکزیت مدیریت جهانی خلع کرد و اسرائیل را به جای آن گذارد تا آخرین مرحله از برنامه شیطانی قدرت یهود عملی شود.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 26
چاپ خبر
منبع:فارس نیوز

کد خبر:941483

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار