شرکت دانش‌آموختگان دانشگاه‌های افسری در رزمایش‌ها

منبع : صدا و سیما کد خبر: 945617
معاون هماهنگ‌کننده ارتش : تجهیزات ما باید متناسب با تهدیدات روز، از بالاترین سطح فناوری برخوردار باشد چرا که امروز نمی‌توان متکی بر تجهیزات گذشته بود و تجهیزات قدیمی پاسخگوی نبردهای امروز نیست.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دریادار «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ، با اشاره به اهمیت آموزش و تخصص در نیروهای مسلح تصریح کرد : ارتش جمهوری اسلامی متناسب با تخصص های مورد نیاز به طور مستمر جوانان را استخدام می کند و آموزش می دهد
تا پویایی، شادابی و سرزنده بودن در سطح نیروهای مسلح نهادینه شود.
وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا از فناوری روز برخوردار باشیم. علوم نظامی بر پایه دانش روز حرکت می کند و ما نیز باید روند حرکت خود را در حوزه علم و دانش و صنعت دفاعی به طور روزانه ارتقا دهیم.
دریادار سیاری با اشاره به اینکه رکن دیگر قدرت در ارتش جمهوری اسلامی در نیروی انسانی مومن و باتقوا تعریف می شود، افزود: ارتش امروز معنویت محور است و محور اصلی کار ما در ارتش بهره گیری از نیروهای مسلح مومن، باتقوا و متعهد است چرا که در میادین نبرد تکیه ما بر ایمان است و با ایمان می توان بر دشمنان فائق آمد.
وی افزود: خدا را شاکریم که امروز با تلاشی که در صنعت دفاعی و جهادخودکفایی صورت گرفته است از تجهیزات مدرن و بروزی برخورداریم و نیروهای ما در رزمایش های مختلف و راهبردهای عملیاتی از تجهیزات مورد نیاز بهره مندند.
معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد: نکته ای که همواره بر آن تاکید دارم این است که ارتش باید همیشه پا در رکاب باشد و در جهت تدابیر فرمانده معظم کل قوا حرکت کند.
وی گفت: رزمایش نوعی تمرین جنگ محسوب می شود تا نیروی انسانی را جهت ورود به عرصه های نبرد، آبدیده و با تجربه کند و تا زمانی که نیروهای ما تمرینات مختلف را پشت سر نگذارند، نمی توانیم بگوییم که نیروهایمان رزم دیده و آماده نبرد هستند. از این رو دانش آموختگان را در مقاطع مختلف در رزمایش های زمینی، هوایی و دریایی شرکت می دهیم.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 20
چاپ خبر
منبع:صدا و سیما

کد خبر:945617

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار