ماموستا ‌شیرزادی: ‌حرکت فتنه‌گران سال ۸۸ گناه نابخشودنی است

منبع : صراط نیوز کد خبر: 951882
امام جمعه مریوان گفت: سران فتنه در سال ۸۸ مشغول فتنه‌گری و فعالیت برای استکبار جهانی بودند اما اقدام و حرکت آنان "محکوم و باطل" است.


صراط:ماموستا مصطفی شیرزادی  در مریوان اظهار داشت: در هر زمان و مکانی تفرقه، آشوب و ایجاد فتنه در جامعه گناهی نابخشودنی بوده و بر تمام مسلمانان واجب است که از دسیسه دشمنان دوری کنند.
 
به گزارش تسنیم وی گفت: هر فتنه‌ای که در جامعه از سوی هر فردی رخ بدهد و موجبات ایجاد ناآرامی را فراهم کند مذموم بوده و خداوند متعال از آن نهی کرده بنابراین بر هر فرد مسلمان واجب است که از فتنه‌گران دوری کند.
 
امام جمعه مریوان با اشاره به فرموده خداوند در قرآن تصریح کرد: باید تمام امت مسلمانان با حفظ وحدت، آگاهی و بصیرت در برابر دشمنان نظام ایستادگی و با پیروی از فرمایشات پیامبر مکرم اسلام(ص) و رهبر معظم انقلاب از عومل فتنه در جامعه دوری کنند.
 
وی با اشاره به سران فتنه و رفتاری که در سال 88 از خود نشان دادند، گفت: اقدام و حرکت فتنه‌گران سال 88 "محکوم و باطل" است چراکه آنها به دنبال ضربه‌زدن به نظام، کشت و کشتار و ایجاد ناهنجاری در جامعه بودند.
 
ماموستا شیرزادی با بیان اینکه هر حرکت، رفتار و گفتاری که آرامش مردم را به هم بریزد، "حرام" است، افزود: خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید هر فردی که در جامعه مشغول به فتنه‌گری باشد در روز قیامت همانند یک کافر با وی برخورد می‌شود.
 
امام جمعه مریوان خاطر نشان کرد: سران فتنه در سال 88 مشغول به فتنه‌گری و فعالیت برای استکبار جهانی بودند که این امر سبب شد تا بسیاری از اماکن عمومی و وسایل مردم مورد تخریب قرار بگیرد اما این اقدامات و افکار از سوی دین مبین اسلام گناه نابخشودنی محسوب می‌شود.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 45
چاپ خبر
منبع: صراط نیوز

کد خبر:951882

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

—>