خبرهای حوادث

مرگ راننده کامیون در اتاقک متلاشی شده خودرو

46 دقیقه قبل فرارو

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از تلاش فراوان موفق شدند به راننده دسترسی پیدا کرده، وی را از داخل اتاقک کامیون بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دهند که متأسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد، راننده کامیونت ایسوزو در همان لحظات اولیه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

"فری دست طلا" دستگیر شد

1 ساعت قبل فرارو

در استعلام از شماره پلاک خودرو، مالک خودرو که یک خانم بود شناسایی و در تحقیقات محلی از اهالی مشخص شد که خودرو اغلب در اختیار یکی از بستگان وی است که از سارقان حرفه‌ای داخل خودرو و دارای سوابق متعدد کیفری است که در سال ۸۶ به اتهام ۸۴ فقره سرقت به زندان منتقل و پس از طی دوره محکومیت خود، چندین بار با خودرو مذکور در شهر تردد داشته و اقدام به جابجایی وسایل مشکوک می‌کند.

ریزش آوار در میدان هفت تیر تهران

3 ساعت قبل عصر ایران

حادثه در یک ساختمان سه طبقه قدیمی که کارگران در حال تخریبش بودند، رخ داده و درحالی که دو نفر از کارگران مشغول تخریب ساختمان بودند، ناگهان سقف طبقه سوم ریزش کرده و دو کارگر در زیر آوار محبوس شده‌اند.

واژگونی مینی‌بوس در سه‌راه افسریه تهران/ مصدومیت 10 نفر

4 ساعت قبل عصر ایران

این حادثه در دوربرگردان سه راه افسریه، مقابل شهرک سعیدیه رخ داد.

همسرکشی در ۸۰ سالگی

4 ساعت قبل فرارو

همسر متوفی در اظهارات اولیه مدعی شد همسرش به علت کهولت سن تعادل خودش را از دست داده و از ناحیه سر با مبلمان برخورد و فوت کرده است اما با بررسی صحنه فوت و با توجه به تناقض گویی های همسر متوفی، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و این فرد به نام عزت ۸۰ ساله برای انجام تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

پرونده پیچیده قتل به‌دلیل سوءظن

16 ساعت قبل فرارو

آغاز پرونده قتل و دورهم‌جمع‌شدن سه متهم آن به سال ۸۵ برمی‌گردد. آن زمان پلیس جسد سوخته‌ای را در کرج پیدا کرد. بررسی‌ها نشان داد که این جسد سوخته متعلق به مرد جوانی به نام کامران است که چندی پیش خانواده‌اش اعلام کرده بودند او گم شده است.

پایان سرقت‌های سریالی برادران مسلح

16 ساعت قبل فرارو

با انجام اقدامات ویژه پلیسی و تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته بانک موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار به‌نام امیر (۳۴ ساله) شدند که پیش از این بار‌ها به اتهام «سرقت تحت پوشش مأمور» و «سرقت مسلحانه» دستگیر و روانه زندان شده بود و آخرین بار نیز به اتهام «آزار و اذیت جنسی» دستگیر و سال گذشته از زندان آزاد شده است.

سرهنگ قلابی راز قتل مرد برج‌ساز را فاش کرد

16 ساعت قبل فرارو

زن جوان گفت: من برج ساز هستم و وضع مالی خوبی دارم. چند وقت قبل مرد میانسالی به سراغم آمد و خود را سرهنگ هاشمی افسر آگاهی معرفی کرد. او ادعا کرد که من پدرم را کشته‌ام و برای اینکه راز این جنایت برملا نشود از من درخواست پول کرد. به من گفت: با صحنه‌سازی می‌توانم برایت پرونده‌ای درست کنم که حتی حکم اعدام برایت صادر شود. از حرف‌های مرد میانسال بشدت ترسیدم و در این مدت حدود سه میلیارد تومان به او باج دادم. اما باج خواهی‌های او تمامی نداشت دیگر خسته شده‌ام و می‌خواهم از او شکایت کنم.

پسر پدرکش دستگیر شد

17 ساعت قبل فرارو

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پس از بررسی چند باره مدارک جمع‌آوری شده و مرور ادله مطرح شده به وسیله کارآگاهان، سرانجام فرزند 19 ساله مقتول به عنوان مظنون اصلی دستگیر شد.

ماجرای خون‌های زیر کامیون!

1 روز قبل فرارو

گزارش حاکی است، در پی اظهارات و اعترافات متهم درباره استفاده از گواهی نامه جعلی نیز مشخص شد که وی عکس خود را روی گواهی نامه یکی از بستگانش چسبانده و با آن به رانندگی کامیون پرداخته است.

فرار مرگبار مرد جوان از بالکن خانه همسایه

فرار مرگبار مرد جوان از بالکن خانه همسایه

1 روز قبل فرارو

تحقیقات بیشتر نشان داد که برادرزن متوفی شب قبل از وقوع حادثه (۹ آذر جاری) با متوفی تماس گرفته و برای حل مشکلات همراه با یکی از دوستانش به خانه متوفی رفته بود که متوفی به محض ورود آن‌ها به خانه با استفاده از کلت کمری اقدام به شلیک به سمت برادرزنش کرده و وی را از ناحیه دست مجروح کرده بود.

دستگیری کلاهبردار میلیاردی سکه‌های تقلبی در دزفول

1 روز قبل فرارو

با تحقیقات صورت گرفته از متهم و مواجهه حضوری با مالباختگان مشخص شد این فرد با ارسال پیامک‌های دروغین به افراد از طریق تلفن همراه خود با مضمون پیدا کردن سکه و گنج و پیشنهاد شراکت در فروش آنها اقدام به کلاهبرداری کرده بود.

برادرم را کشتم چون با همسرم رابطه داشت!

1 روز قبل فرارو

سعید در نخستین محاکمه گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند بودیم. اما مدتی بود که به رابطه همسرم با برادر کوچکم سوءظن داشتم. برادرم آریا رفتار‌های عجیبی داشت و با زنان زیادی در ارتباط بود. او مرد شوخی بود. گاهی برای همسرم پیامک ارسال می‌کرد و بار‌ها مقابل من با همسرم شوخی کرده بود

اقدام عجیب یک مرد برای جدا شدن از همسرش!

1 روز قبل فرارو

رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: در بررسی تجهیزات کشف‌شده توسط کارشناسان این پلیس تعدادی نرم‌افزارهای هک و اکانت تلگرام شاکیه که به صورت غیرمجاز به آن دسترسی پیدا کرده بود، روی تجهیزات در اختیار متهم، مشاهده شد.

آزادی یک گروگان در سراوان

1 روز قبل فرارو

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

خودکشی یک دانشجو در دانشگاه الزهرا

1 روز قبل فرارو

در ادامه آمده است: علت حضور نامبرده در دانشگاه و دیگر علل و جزئیات این حادثه در حال حاضر مشخص نیست و با دستور بازپرس ویژه، از طریق پلیس آگاهی در دست بررسی است.

اسارت چند روزه مرد کابینت‌ساز داخل صندوق عقب MVM

1 روز قبل فرارو

بهمن پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی درباره نحوه ربوده شدنش توسط آدم‌ربایان گفت: بنده تولیدی کابینت‌سازی دارم؛ روز چهارشنبه صبح فردی ناشناس با من تماس تلفنی گرفت و ضمن معرفی خود به عنوان مشتری مدعی شد که قصد سفارش چندین کابینت برای چند مجتمع آپارتمانی را دارد و به این بهانه با من برای دیدن چند مجتمع ساختمانی قرار ملاقات گذاشت.

نوجوان ۱۷ ساله در استادیوم ورزشی خود را حلق آویز کرد!

2 روز قبل فرارو

پس از اعلام این خبر پلیس به همراه عوامل آگاهی و قاضی کشیک در محل حاضر و جسد با دستور مقام قضایی جهت اعلام علت اصلی مرگ تحویل پزشکی قانونی شد.

3 کشته در واژگونی پژو حامل اتباع در زاهدان

2 روز قبل عصر ایران

ساعاتی قبل واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ حامل اتباع غیرمجاز بیگانه در مسیر خاش به سراوان ۳ کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت.

خودکشی مرگبار در دانشگاه الزهرا

2 روز قبل فرارو

بررسی لوازم همراه متوفی نشان داد وی دارو‌های بیماران داری مشکلات اعصاب و روان را همراه خود داشته است.

جزئیات آتش‌سوزی اتوبوس ولوو با ۴۳ سرنشین

2 روز قبل فرارو

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: حوالی ساعت ۷:۴۵ بامداد شنبه در کیلومتر ۴۵ محور سبزوار - نیشابور استان خراسان رضوی یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۴۳ مسافر به دلیل نامعلومی دچار حریق شد.

دستگیری قاتل عروسی خونین کرمانشاه

2 روز قبل فرارو

امان اللهی خاطرنشان کرد: به دنبال این تیراندازی ۲۰ نفر زخمی می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان چهار نفر آن‌ها شامل یک یک زن و سه مرد جان خود را از دست می‌دهند.

مفقود شدن ۲ تن در ارتفاعات کن

مفقود شدن ۲ تن در ارتفاعات کن

2 روز قبل فرارو

مرتضی سلیمی با اشاره به پوشش عملیات جست و جوی ۲ کوهنورد گمشده در محدوده امام‌زاده داوود، تصریح کرد: ساعت ۱۷:۱۰ روز گذشته (۱۶ آذر) بنا بر درخواست آتش‌نشانی تهران مبنی بر اعزام تیم پشتیبان برای جست و جوی کوهنوردان گمشده ۲ تیم عملیاتی به همراه تجهیزات نجات و آمبولانس به محدوده وردیج- کشار اعزام شدند.

سرنوشت نامعلوم دختر ۵ ساله

سرنوشت نامعلوم دختر ۵ ساله

2 روز قبل فرارو

مادر مه سیما در یک کانون که مخصوص زنان بی‌خانمان و معتاد بود نگهداری می‌شد. تا اینکه متوجه شدیم مادر مه سیما با مردی ازدواج کرده است. او به ما گفت برای آخرین بار بچه را ببریم تا ببیند. طبق خواسته مادر مه سیما، کودک را به پارک سهند بردیم تا او را ببیند اما زن معتاد به بهانه خوراکی خریدن بچه را ربود. او وضع روحی و جسمی خوبی ندارد و ممکن است بلایی سر بچه بیاورد یا او را بفروشد.

رسیدگی به پرونده مردی که به 4 فقره تجاوز متهم است

2 روز قبل فرارو

این پرونده سال 94 با شکایت زنی جوان تشکیل و این زن مدعی شد متهم که مازیار نام دارد، به او تعرض کرده است، سپس عکس و فیلم او را برای خانواده‌اش ارسال کرده تا اخاذی کند.

گفت‌وگو با مردی که مردم را در پارکها آتش می‌زد

2 روز قبل فرارو

شش ماه قبل یکی از دوستانم را داخل سطل آشغال انداختم که این موضوع هم از روی شوخی بود و بعد از آن هم پلیس امنیت به سراغم آمد و من از او معذرت‌خواهی کردم و حتی به او مبلغی هم پول دادم. فیلمی از معذرت‌خواهی‌ام را هم در اینستاگرام منتشر کردم.

قتل 3 عضو یک خانواده در استان کرمانشاه/ قاتل متواری شد

2 روز قبل عصر ایران

در این حادثه پدر 48 ساله و دختر و پسر 23 ساله خانواده به قتل رسیده و مادر این خانواده نیز از ناحیه مچ پا زخمی شد.

صاعقه شهرستان ایذه را در خاموشی فرو برد

3 روز قبل فرارو

رئیس اداره برق ایذه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد در اسرع وقت تأسیساتی که دچار مشکل نشده‌ اند را وارد مدار و برق قسمتی از شهر را وصل کنیم.

گازگرفتگی در عروسی ۲۶ نفر را مسموم کرد

3 روز قبل فرارو

وی ادامه داد: از مجموع ۲۶ نفر که دچار گاز گرفتگی شده بودند ۶ نفر در محل درمان و ۲۰ نفر دیگر به بیمارستان های شهید محلاتی، الغدیر، عالی نسب و سینا منتقل شدند.

پربازدیدترین اخبار